Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Mam dostęp jedynie do karty bankomatowej i raczej troche sie obawiam o pieniądze na niej. Dlatego wolałbym kupować z kimś

 

Dziwne podejście, chcesz się dołączyć do kogoś, kto pewnie także się obawia o swoje pieniądze na swoim koncie, abyś Ty mógł spać spokojnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Maciek, więcej osób ma jednak e-kartę, ją się oddzielnie doładowuje określoną kwotą i jest niezależna od rachunku bankowego :D

 

Zwykła debetówka pobiera bezpośrednio z rachunku, czyli można ogołocić cały rachunek, dlatego sam się boję i przelałem do zapłacania w UH wyliczoną kwotę...

 

jaqn, jeśli to twój jedyny rachunek bankowy to się nie dziwię, ja założyłem w manku tylko do UH, no chyba że postanowię kupić e-kartę, wtedy będę go normalnie używał... :) może warto zapłacić te 25zł/rok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła debetówka pobiera bezpośrednio z rachunku, czyli można ogołocić cały rachunek

 

Teoretycznie masz rację, ale nie do końca :) Można ustalić sobie dzienny limit płatności, tym bardziej jak ktoś ma dostęp do obsługi konta przez internet jest to dość proste i wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dramatyzujecie. Przecież transakcje regulowane za pośrednictwem PayPal są zabezpieczone i ubezpieczone. Wystarczą podstawowe środki bezpieczeństwa z waszej strony, by transakcje były całkowicie bezpieczne. Czy przy płaceniu w sklepie też nie używacie kart kredytowych, bo zamiast pinu wystarczy postawić na potwierdzeniu jakiś bazgroł, którego nikt nie sprawdza? Czy wybierając się na zakupy do centrum handlowego przelewacie na konto karty debetowej odliczoną kwotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko: dodałem kiedys do listy jeden przedmiot na UH i teraz chce go kupić oraz odbiornik dodatkowo. Przedmiot znikł z listy a przy ilości wpisane jest -1. Jak zamówie ten co jest ma mojej karcie -1 (i nie widniejący już na listach) oraz inny co jest na stanie to dostane obydwa czy jeden po drugim? Jak będzie wyglądała sprawa kosztów wysyłki? Raz czy dwa razy zapłace? Czy sprowadzą dla mnie brakujacy przedmiot? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak wyliczyć kurs USD według kursu visy czy Mbanku bo ten kurs wymiany w PayPal zawiera 2,5% różnicę w stosunku do hurtowego kursu wymiany, według którego PayPal pozyskuje walutę; . Czyli mam liczyć kurs visy+2,5% czy kurs Mbanku+2,5%.jeszcze jedno pytanie , jaki jest koszt przesłania USD z mbanku do HK przez PayPal . PayPal niby za fre (oprócz tych nieszczęsnych 2,5%przy przeliczaniu) a Mbank liczy tom transakcję jako zagraniczną ? . Pytam bo jeszcze nie mam dostępu do PayPal-a .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęscie mi się nie spieszy - miałem zamówić jak jeszcze było 2 szt 3 dni temu :D szlag by to trafił :P Poczekamy zobaczymy :) Pozdrawiam.

 

Powiem tak, ja raz na backordered towar czekałem 3 miesiące, i się nie doczekałem. Skończyło się na mailowej edycji zamówienia i kodzie rabatowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka z UH trafiła na cło i trzeba: "dokładnie sprecyzować rodzaj towaru". Czy zna ktoś dokładnie klasyfikację celną naszych zabawek ? Zgodnie z tym co znalazłem to stawka wynosi 9,6% a czytam o zerowym cle więc jak to jest ? Mam spodziewać się naliczenia cła czy skończy się tylko na VAT ?

Sprawa dość pilna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Chcę zamówić większą paczkę i jak na razie waży ona 1496g lepiej zrobić z niej 2 paczki czy jedną?Czytając trochę sie przestraszyłem tych ceł itp choć to moja już będzie 4 paczka stamtąd... :? a chciałbym ją dobić więc będzie ważyć około 2000g...nie wiem ile będzie nawet kosztować takie cło jeśli się przyczepią...paczka rzeczywiście będzie warta około 170$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.