Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja na UH złego słowa nie powiem (poza terminami backorder - no ale sie z tym licze) za to na PP... :evil: :evil: :evil:

 

29.05.2008 wysłana paczka... wsiąkła, ani słychu do tej pory...

reklamacja prawie 3 tyg. bedzie rozpatrywana... :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowienie I

 

02.07.08-złożenie zamowienia, dokonanie wpłaty, otrzymany mail w podziekowaniu za wpłate i informacji o przygotowaniu paczki do wysłania.

04.07.08 (2 dni po zamowieniu/wplacie) - dotarł mail informujący o wyslaniu paczki ;)

15.07.08 (11 dni po wyslaniu)(13 po zamowieniu) Dostarczenie paczki ;)

 

Zamówienie II

 

10.07.08-złożenie zamowienia, dokonanie wpłaty, otrzymany mail w podziekowaniu za wpłate i informacji o przygotowaniu paczki do wysłania.

15.07.08 (5 dni po zamowieniu/wplacie) - dotarł mail informujący o wyslaniu paczki ;)

 

 

Post bede edytował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02.07.08-złożenie zamowienia, dokonanie wpłaty, otrzymany mail w podziekowaniu za wpłate i informacji o przygotowaniu paczki do wysłania.

 

Post bede edytował ;)

 

zobaczymy kto pierwszy dostanie paczke :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie właśnie ręce opadły przez durnych chinoli. :evil:

Zamówiłem do Falcona silnik Turnigy 35-42B (kv1250) i otrzymałem owszem pudełko z takimi oznaczeniami, ale w środku był Turnigy 35-36 (kv1450). Nie było by w tym wielkiej tragedii, tylko, że nie mam do czego wsadzić takiego silnika i znowu stracę czas na kolejne zamówienie.

Jedyne pocieszenie, że teraz ogniwa A123 przysyłają ze zgrzanymi już blaszkami, więc łatwiej będzie je pakietować.

A właśnie, czy ktoś testował już te nowe Turnigy z serii SK, np.: http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7072&Product_Name=TGY_AerodriveXp_SK_Series_35-42_1250Kv_/_630w

może takie nowe jeszcze nie są pomieszane w pudełkach.

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak składałem zamówienie i nie było opcji z wartością i zawartością. I co mam pismo

'' W zwiazku z nieprawidłową wypełnioną przez nadawce deklaracja celna paczki w celu zwolnienia przesyłki spod dozoru celnego nalezy dostarczyc przeslac''

Paczka mała silnik regler smigla dwa i jeden aku 500gram .

Oj cos czuje ze zaplace a tu jeszcze radio jedzie za pare stow $.

Pozdrawiam Slawomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Fakture lub rachunek, paragon, wydruk z aukcji internetowej wraz z potwierczeniem zapłaty ( paypal, przelew, itp. ) w przypadku zakupu towru lub inny dokument okreslajacy wartośc celną towru .

Postąpie zgodnie z radami Huberta co do clenia.

Pozdrawiam Slawomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestroga dla maniaków zamawiania.... celnicy obserwują, a w szczególności jak ktoś często zamawia. U mnie każda paczka jest trzepana ostatnio. Ale nic nie ginie na szczęście. A no i cło trzeba czasami zapłacić jak sie przekroczy pewną wartość. Jest to wtedy 19% podatku + 8% cła... i wychodzi ładna sumka.

 

Rozumiem, ze jesli paczka trafi na CŁO, to zaplace 19%podatku i 8% cła, tak? :)

Nic wiecej?

Zamowilem wczoraj silni, regulator, pakiet, serwa i duzo smigiel i inną galanterie, boje sie ze trafi :D Ale takie ryzyko, bedzie trzeba zaplacic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już wypada wiedzieć, jakie są stawki podatkowe we własnym kraju?

 

Podstawowa stawka VAT wynosi 22%. Jest naliczana od wartości celnej (kwota do zapłaty+koszty transportu)* (1+ew. stawka cła).

 

19% to pierwsza stawka podatku od dochodów osobistych.

 

uff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.