Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Znając życie to zaginęła po przekroczeniu Polskiej granicy....

Niemożliwe z prostej przyczyny... szła do Niemiec. To niestety superowa i porządna DeutchePost coś sknociła :( A tak ładnie już szło... 10 przesyłek bezproblemowo... aż się boję o te następne 2 co maja iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to widzę że nie tylko nasi sobie nie radzą z przesyłkami :rotfl:

Ale jeśli przesyłka była śledzona, to da się określić gdzie zaginęła? W takim razie niemiecka poczta będzie musiała odpowiedzieć za jej zagubienie, finansowo się rozumie, mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógłby ktoś mi zamówić albo czy mógłbym sie podłączyć pod zamówienie małej paczuszki ?(220g)Pieniążki wpłacam na konto zamawiającego od razu(mBank)

Potrzebowałbym:

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=2069

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6455

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=663 x3

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5473

Wyposażenie powędruje do modelu 3D :D

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś otrzymał już paczkę wysłaną po pamiętnym dniu, w którym UH zlikwidowało możliwość deklaracji wartości przesyłki?

Jaką wartość teraz podają? Rzeczywistą?

Trochę się martwię, bo idzie dość spora paczka (kwotowo) i... nie wiem co będzie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokker :arrow:

Jaka jest sytuacja to ja wiem, tylko nie wiem jaką podadzą wartość przesyłki (kiedyś można było wybierać co niby w niej jest i za ile $ a teraz czort wie, mam nadzieję, że nie wpisują prawdziwej :twisted:

 

Co do zmiany miejsca zamieszkania - a szkoda, fajne masz modele a my mamy fajne, kameralne lotnisko, ekipa też spoko :jupi:

 

MacFlyer :arrow:

No ja zamawiałem 29 czerwca, na razie jest "paid, processing", cokolwiek to znaczy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem :/

Założyłem sobie konto na UH i nie mogę sie zalogować :/ wszystko wpisuje dobrze,ale nie da rady sie zalogować :/ Klikam żeby wysłali mi hasło na mejla i 4 razy przyszło to samo...Dałem dwóm kolegą dane do zalogowania sie i oni też nie mogli :( Czy ktoś wie co może być?Może ktoś miał to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to widzę że nie tylko nasi sobie nie radzą z przesyłkami :rotfl:

Ale jeśli przesyłka była śledzona, to da się określić gdzie zaginęła? W takim razie niemiecka poczta będzie musiała odpowiedzieć za jej zagubienie, finansowo się rozumie, mam rację?

 

He he. Okazało się, że jednak nie chcą za nic odpowiadać i łatwiej będzie znaleźć paczkę - na szczęście miała tracking :) Dziś dostałem informację, że jak najbardziej... znaleźli.

Ponoć celnik na lotnisku pieczątki nie przystawił to sobie leżała i czekała aż się któryś zmiłuje i po interwencji się zmiłował. Brak jego 2 sek pracy kosztował mnie 2 tyg oczekiwania dodatkowo... oczywiście nie przeprosili bo po co - no ale przynajmniej paczka nie była sponiewierana jak ostatnio (nie wiedziałem gdzie dól gdzie góra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. co się dokładnie dzieje? Hasło złe, czy w ogóle nie dostajesz mejla z aktywacją? Jeśli to drugie to sprawdź w spamie.

 

Jeśli dostaje sie mejla z aktywacją konta to to zamieszanie jest przez tego mejla.Spojrzałem w spam,mam tylko dwa mejle od frelotto,nic z UH.Po ilu godzinach dostaje się mejla z aktywacją konta ?Ja go nie dostałem do tej pory,a logowałem sie rano.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak jego 2 sek pracy kosztował mnie 2 tyg oczekiwania dodatkowo...

Łączę się w bólu - moje ostatnie zamówienie od tygodnia jest "gdzieś w PL", tylko jeszcze nie wiadomo gdzie. Jak zawsze w takim przypadku, bardzo zależało mi na szybkiej dostawie, wrrrr.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że opcja trackingu to nie pic na wodę, że się sprawdza, będę pamiętał by przy droższych zamówieniach z niej korzystać.

 

Piotrek_f3j/m, z tymi mejlami jest różnie, ale nie panikuj, na Twoim miejscu zacząłbym się przejmować brakiem mejla dopiero, gdyby jutro po południu nie doszedł. Cyhba że zależy ci na czasie, w takim razie pisz na PW, może pomogę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że opcja trackingu to nie pic na wodę, że się sprawdza, będę pamiętał by przy droższych zamówieniach z niej korzystać.

Z tym trackingiem to jest taki bajer, że OK jest ale po kodach z HK nie idzie w DE nic znaleźć bo niemcy dają swój kod. Dopiero jak się zacząć dopytywać, dochodzić no i support z Chin musi pomóc to się znajduje. Nie wiem jak to działa w PL ale jak podobnie to spoko - da się odszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Forum ma moc sprawczą, albo pocztowcy z Poczty Polskie i Dojcze Post czytają nasze żale. n6210 napisał o zagubieniu przesyłki i ta odnalazła się. Ja ledwo napisałem, że paczki jeszcze nie ma, a chwilę później kurier mi ją dostarczył :jupi: .

A może trzeba wysyłać tu takie posty tworząc "łańcuszek szczęścia"? Kto go przerwie, temu paczka zaginie na amen :P .

Chyba przygotuję na ten temat ankietę ;-) :lol2: .

 

 

Czy ktoś otrzymał już paczkę wysłaną po pamiętnym dniu, w którym UH zlikwidowało możliwość deklaracji wartości przesyłki?

Ja składałem zamówienie 16.06. Nie pamiętam, czy możliwość wyboru jeszcze była - nigdy tam nie manipulowałem. Na deklaracji znalazłem tradycyjny napis "Toy Parts 30$" oraz stempelek "Objęto procedurą dopuszczenia do obrotu" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.