Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

paypal ma ograniczenie kwotowe. Żeby to obejść musisz zweryfikować swoją kartę. Ogólnie polega to na zgłoszeniu chęci, oni ściągają Ci kilka zł z konta, na wykazie płatności kartą pojawią się kod, który wklepujesz w paypala. Oddają Ci kasę i masz limit kwotowy zdjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja, za radą jednego z forumowiczów, zawsze po potwierdzeniu zamówienia i płatności wysyłam im króciutkiego maila nastepującej treści:

"Hello

Please declare my order #200xxxxxx : "Toys parts, 35$". Thanks

Darek"

Skutkuje bezbłędnie. Czasami wpiszą nawet mniej.

 

Natomiast co do problemu z moją ostatnią płatnościa, to nis=estety nadal pokazuje się:

"Limit wysyłania pieniędzy został osiągnięty. Powiąż z kontem PayPal i potwierdź kartę debetową lub kredytową, aby usunąć ten limit."

 

Natomiast na stronie UH, w przedostatnim zamówieniu (opłaconym) jako ostatnia pozycja pokazało się takie coś:

>>>>>HOLD ORDER GIVE TO STAFF<<<<<

Niestety bez żadnego dodatkowego opisu - wie ktoś coż to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o naklejke z deklaracja celna to sami wpisuja jak chca, bez wzgledu na to co sie im napisze.

 

Karte trzeba zweryfikowac, po tym zabiegu robilem w ciagu kilku dni platnosci za ok 5000zl w tym najwieksza za prawie 3000zl i nie pojawia sie zadne ograniczenie. Bez weryfikacji karty jest chyba limit cos ok 1800zl na rok, i jakies dzienne i miesieczne chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz czasami to co jest wcześniej? Wczoraj o 20:38 pisałem, że karta juz dawno jest potwierdzona, więc to nie to...

Zastanawia mnie natomiast ten wpis w zamówieniu na stronie UH (post wcześniej)

 

EDIT:

INFORMACJA ZE ŹRÓDŁA: - dla zainteresowanych

Dodzwoniłem się do PayPal'a i usłyszałem, że transakcja została zablokowana przez system bezpieczeństwa. Niestety nikt nie był w stanie powiedzieć dlaczego została zablokowana i kiedy zostanie odblokowana. Nie mogą zrobić tego ręcznie, nie wiadomo czy i kiedy odblokuje się automatycznie.

Na koniec poradzono mi żebym dokonał płatności poprzez inny system płatniczy, gdyż ich system zablokował płatności na ten adres e-mail i j/w, nie wiadomo czy i kiedy sie to odblokuje. Normalnie paranoja.

Na moje argumenty, że przecież wcześniejsze 3 płatności dokonywane w ten sam sposób poszły bez problemu zero reakli tylko ponowne powtórzenie tego co już słyszałem.

Ogólnie miełame wrażenie, że rozmawiam z jakimś automatem, w kółko wyklepana formułka i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka to jakieś ogórkowe fatum w tym Pay Palu, może im się serwery przegrzewają. W sierpniu ubiegłego roku mnie dotknęło też takie zjawisko. Tylko, że miałem wówczas gorrszą sytuację, bo nie dokonywałem jeszcze zakupów na e-bayu, ani nie płaciłem, przez PP, więc jeden znajomy zalicytował, a drugi kumpel zapłacił za DX7. I PP wziął kasę z konta kumpla, ale nie przelał do sprzedającego, bo właśnie ich system stwierdził, że coś jest nie w porządku. Oczywiście, PP nie poinformował o całym zdarzeniu, kumpel sprawdził ile wzięło mu z konta, ja mu forsę oddałem i czekam. Jak znudziło mi się czekać to zaczęliśmy interweniować i dopiero wówczas się połapaliśmy co jest grane. Odkręcanie tego w PP to osobna historia. W wyniku całego zamieszania czekałem na aparaturę chyba ponad dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak:

25-07-2008 44,98 PLN PAYPAL *UHOBBIES

24-07-2008 6,50 PLN PAYPAL--*EXPUSE

24-07-2008 1,00 PLN PAYPAL

Pierwsze od góry to rozładowanie konta zamówieniem z UH, drugie to weryfikacja karty w PP. Numery przy dwóch ostatnich się zgadzają, więc sądzę, że to paypal.

Czy komuś jeszcze się to zdarzyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, porozmawialem sobie z mila konsultantka mbank "o zlotowce" :)

 

Stwierdzila ze to paypal blokuje sobie zlotowke w celu bezpiecznej tranzakcji or smth i ze ta zlotowka wciaz jest na moim koncie tylko nie moge z niej skorzystac :) Reasumujac: nikt nie wlamal mi sie na konto. Ktos wie o co chodzi z tym paypalem i cudowna zlotowka?:)

 

pozdrawiam

diem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.