Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam pytanie do tych co kupowali tam modele i paczka ważyła ok 3kg, ile +/- ona idzie?

Czas jakiś temu podawałem historię mojej przesyłki:

Date # Location Delivery Status

15-Feb-2008 Hong Kong Item posted.

15-Feb-2008 Hong Kong In transit.

16-Feb-2008 Hong Kong Processed for departure.

16-Feb-2008 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 17-Feb-2008

16-Feb-2008 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 17-Feb-2008

20-Feb-2008 Poland Arrived.

3-Mar-2008 Poland Delivered.

4 dni z HK do PL, 13 dni z Polski A do Polski B

To był model w paczce ok 3 kg, niestety oclono :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W przypadku modeli, to nie wiem, dlaczego idzie im to najdłużej.

Nawet jak zamawia się sam model, to pakowanie i czas do wysyłki potrafi im zająć ponad tydzień.

To jedno z przykładowych moich zamówień, które dokonałem 3.06 płacąc od razu w momencie zamówienia, a droga też była długa.

Date # Location Delivery Status

10-Jun-2008 Hong Kong Item posted.

10-Jun-2008 Hong Kong In transit.

11-Jun-2008 Hong Kong Processed for departure.

11-Jun-2008 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 12-Jun-2008

18-Jun-2008 Poland Arrived.

23-Jun-2008 Poland Delivered.

 

Inny temat to zawyżanie wagi takich przesyłek, wyznaczona przez sklep prawie 2kg w rzeczywistości nie miała nawet 1 kg. To jest wkurzające, bo mam ochotę na jeden model, ale niestety jego waga w przesyłce jest zdefiniowana ponad 5 kg i w związku z tym nie wyślą takiej przesyłki do RP ze względu na limit do 5 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam od mojego zamowienia minely 4 dni a dlaej mam status processing :| napislaem do UH coz moim zamowieniem i taka otrzymalem odp:

 

Hello

 

Thank you for the email and shopping at our store.

 

I am sorry for the late reply and your order has been printed on 12/07/2008 and will be sent very soon, please check the status after 24 hours.

 

Thank you for having patience and understanding.

 

However if you have any questions please let us know.

 

Best regards,

Samee

customersupport.com

Unitedhobbies.com

 

A to drugi list:

 

Hello,

 

Thanks for your email.

 

The order will probably be sent tomorrow.

 

Thanks for having patience and understanding.

 

Please let us know if you have further questions.

 

Best Regards,

Ally

Customer Support

Hobbycity.com

 

Napislai to wcozraj czyli powinni juz wyslac..A status dlaej processing...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, Marcin daj trochę na wstrzymanie, wiem, że każdy wiek ma swoje prawa, ale Ty masz jeszcze kupę czasu przed sobą.

Kiedyś po którymś zamówieniu też trochę się niecierpliwiłem i z ciekawości sprawdziłem ile zamówień aktualnie realizują, to było wówczas, kiedy wyświetlała się taka tabelka ze stanem aktualnie realizowanych zamówień. I wyobraź sobie, że na tapecie mieli 7500 realizacji w trakcie, to jest, przy czym biegać, nawet na małych Chińskich, nóżkach.

:rotfl:

 

Ops, poprawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj odbiornik został wysłany 4 lipca, a do dzisiaj nie ma.

Do QPA wysłali 7 i juz wczoraj bylo.

Jesli trafia na clo to ile zazwyczaj czekacie?

Jaka jest procedura uiszczenia oplaty celnej?

Place na poczcie przy odbiorze paczki? Czy moze pierw place, a oni potem do mnie przysyłaja paczke?

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

Doszła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02.07.08-złożenie zamowienia, dokonanie wpłaty, otrzymany mail w podziekowaniu za wpłate i informacji o przygotowaniu paczki do wysłania.

04.07.08 (2 dni po zamowieniu/wplacie) - dotarł mail informujący o wyslaniu paczki

15.07.08 (11 dni po wyslaniu)(13 po zamowieniu) Dostarczenie paczki

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

historia mojego ostatniego zamówienia przedstawia się następująco:

Date # Location Delivery Status

2-Jul-2008 Hong Kong Item posted.

2-Jul-2008 Hong Kong In transit.

2-Jul-2008 Hong Kong Processed for departure.

2-Jul-2008 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 3-Jul-2008

7-Jul-2008 Poland Arrived.

12-Jul-2008 Poland Unsuccessful delivery because the addressee was not at the address indicated or addressee's office was closed.

14-Jul-2008 Poland Delivered.

 

Jednocześnie chcę poinformować, że szanowna osoba która dostarczała przesyłkę 12-tego, a nie zastała nikogo w domu, nie zostawiła awiza. 14-tego z rana sam sprawdziłem co się dzieje z przesyłką, i widząc, że była próba dostarczenia, zarz poszedłem na pocztę.

 

A w mojej paczce było to: https://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7171&Product_Name=WFly_8Ch_Digital_Tx_w/_Assan_2.4Ghz_Rx/Tx_(MODE2)

wartość zadeklarowana na paczce: 196$. Paczka nie trafiła na cło, nawet nie była otwierana.

Najfajniejsze jest zawsze ważenie UH, waga wg nich nadajnika to: 2395g, a ja zamawiałem dodatkowy odbiornik i całkowita waga zamówienia wyszła mi 2485g. Po otrzymaniu paczki, całkowita jej waga wynosiła 1860g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I jest moja pierwsza paczuszka z UH :P

Na niej napisane " Parts for toy plane" wartosć 12,10$

I pieczątka "urząd celny w warszawie...objęto procedurą tranzytu...urząd celny pocztowy w pruszczu gdańskim..objęto procedurą dopuszczenia do obrotu..."

Czyli wszystko OK?

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14-Jul-2008 Hong Kong Item posted and is being processed.

14-Jul-2008 Hong Kong Processed for departure.

14-Jul-2008 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 14-Jul-2008

15-Jul-2008 Poland Arrived and is being processed.

16-Jul-2008 Poland In transit.

16-Jul-2008 Poland Pending customs inspection.

16-Jul-2008 Poland Pending customs inspection.

 

Pytanie czy ten wpis "customs inspection" oznacza 100% oclenie czy też są jeszcze szanse że dostane paczkę bez oclenia. Przy poprzednim zamówieniu taki wpis się nie pojawił i cła nie było.

Miał ktoś taki brzydki wpis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam (pewnie nie tylko ja) na wrażenia z użytkowania. Oczywiście w odpowiednim dziale.

Jak najbardziej będą opisane wrażenia z użytkowania, na tą chwilę aparatura przetestowana na ziemi z modelem. Chętni będą mogli ją pomacać na Żarze ;)

 

Pytanie czy ten wpis "customs inspection" oznacza 100% oclenie

Niekoniecznie oclenie, ale na 99% wypełnienie dokumentów celnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Gdzie sie sprawdza albo jak to sie robi zeby wiedziec gdzie ejs tmoja paczka?/Chodiz o cos tkaiego:

 

Date # Location Delivery Status

15-Feb-2008 Hong Kong Item posted.

15-Feb-2008 Hong Kong In transit.

16-Feb-2008 Hong Kong Processed for departure.

16-Feb-2008 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 17-Feb-2008

16-Feb-2008 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 17-Feb-2008

20-Feb-2008 Poland Arrived.

3-Mar-2008 Poland Delivered.

4 dni z HK do PL, 13 dni z Polski A do Polski B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Gdzie sie sprawdza albo jak to sie robi zeby wiedziec gdzie ejs tmoja paczka?

 

Ja rowniez zamowilem tam przedwczoraj po raz pierwszy ale ta informacja znajduje sie w emailu otrzymanym od hc :D

 

To check on the status of your order please log into your account at www.hobbycity.com

**You will recieve another email soon, informing you of when your parcel was sent along with address and tracking number confirmation.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z płatnością przez PayPal, kiedy klikam "zapłać teraz" wywala mi taki komunikat:

 

"Limit wysyłania pieniędzy został osiągnięty. Powiąż z kontem PayPal i potwierdź kartę debetową lub kredytową, aby usunąć ten limit."

 

Niestety mam tylko jedną kartę akceptowaną przez ten system.

Na karcie są pieniądze, karta nie ma żadnego limitu dobowego czy jakiegoś innego więc o co chodzi?

Sam PayPal coś ogranicza? I jak to obejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.