Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Myślę, że ma ponieważ jeśli są już naładowane a ja je podłącze znów do ładowarki to mogę je przeładować.

Jeżeli masz tą małą ładowarkę E-sky to nie ma obawy - sam jej używam. Ładnie ładuje i balansuje. Jak pakiet jest "pełny" to się wyłącza i cześć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Ja niestety znowu z problemem placenia paypalem w UH.

Otóż jestem nie pełnoletni, więc z racji mojego wieku nie moge posiadać konta dla dorosłych,

Mam natomist konto Graffiti w PKO, przeznaczone dla młodzieży.

Uaktywnioną usługe inteligo (ipko), czyli przelewy i operacje internetowe.

Posiadam również karte płatnicza (bankomatową), na której widnieje niebieski znaczek "VISA Electron".

 

Problemem jest to, iż nie moge wykonywac płatności w systemia paypal.

Po wpisaniu wszystkich danych z karty do formularza platniczego wyskakuje cos a'la"tej karty nie mozną użyć do tej operacji" :/

 

udałem się z tym problemem do najbliższej placówki pko, babka w okienku mi powiedziała, iz mam uaktywnione płatności internetowe (miala na mysli inteligo), co nie jest dla mnie nowościa, gdyż z tego korzystam,

Nic wiecej powiedziec nie potrafiła na temat karty, platności internetowych poza ipko.pl

 

Z racji wieku nie moge zalozyc konta w mbanku, wiec prosze o pomoc, z konfigurowaniu tej karty, jeśli się w ogole istnieje taka możliwość,. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tost - a w czym jest inteligo lepsze od mbanku ? :P

ja opisalem swoj przypadek na poprzedniej stronie chyba (lub 2 do tylu)

 

jesli potrzebujesz cos szybko, to mozesz posluzyc sie moja karta, przelejesz kase na moje konto a ja zaplate, a reszte przeleje Ci z powrotem (pokrywasz koszta - 50 gr przelew)

dla mnie to nie jest ptoblem, ale ja nie namawiam, sam decyduj

 

ps. rozmawiales z babka w okienku :lol2: :lol2: :lol2: powodzenia jesli chcesz z nimi cos zalatwic :D one nie widza pewnie co to paypal nawet :P zadzwon na infolinie, mam nadzieje ze juz lepiej z dodzwonieniem sie :P jak ja mialem u nich konto to nigdy nie moglem sie dodzwonic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie w tym rzecz, co jest lepsze, sens w tym, ze konto w pko juz mam :)

 

Co do rodziców, to prawie wszystko kupuje za swoją kase, wiec to nie argument ;d

 

przyklad z mbankiem widzialem, moze skorzystam, ale po co mi dwa konta? :]

 

Chyba, wlasnie skorzystam kiedys z czyjejś pomocy.

Dzieki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ing jest ekarta - taka "przedplacona".

 

specjalnie do celow zakupow internetowych.

 

wydanie chyba okolo 15/20 zł na rok.

 

wplacasz na konto ile potrzebujesz, placisz w internecie i gotowe :)

 

nawet jak stracisz karte (kradziez) to i tak przewaznie jest pusta.

 

poczytaj na stronach banku o niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bankomatowa ktora ma aktywowana opcje placenia przez neta (paypal) oraz karty kredytowej (bez ujemnego stanu konta)

 

a po co 2 konta ?

a po co Ci w pko ?

mBank jest zupelnie darmowy, jedyne oplaty to 50gr za przelew do innego banku, oraz podatek belki (1 zl za kazde 5 zl chyba - zostaje 4) z tym ze belka chce tylko i wylacznie od odsetek i tak jest w kazdym banku :evil:

 

Raffik - w mbanku wydanie nic nei kosztuje :D a mam juz 2 bo pierwsza gdzies zniknela, zablokowana i zamowiona za freee !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez posiadam Karte w mbanku i kilka dni temu załozyłem konto na paypalu i zrobiłem pierwsze zamowienie w UH .. POwiem tak SUPER, wszytko sie udało i teraz juz czekam na paczuszke :D

 

chciałem podziękować za pomoc przy zakładaniu paypala i przy robieniu pierwszego zamowienia : TOMEK_ i buwi777

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drugie zamówienie z UH-złożone 6.04 doszło 18.04.

Wartość 200 baxów(łopaty do heli,serwa,trochę galanterii),paczka do 2 kg,przesyłka Air Parcel 20$.Wszystko z osobna solidnie opakowane w bąbelfolię,następnie okręcone papierem pakowym+taśma pakowa na całość.Żądnych uszkodzeń,co ciekawe panowie z UC nawet nie przybili stempelka :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy nowe informacje ;)

mianowicie zauwazylem ze kasa pobrana przez paypal wrocila ... na konto w mbanku :faja: czyli nie ma jej na paypal a oddaja do banku - jak dla mnie to dobra wiadomosc

 

regulator zamienilem, o dziwo wziolem drozszy i dostalem kupon na 0,20$ bo nadplata byla :crazy: nie zeby mi przeszkadzalo ;)

na wysylke sie nie doczekam pewnie ....

bo wiekszosc to backordery

a na kontakt z ich strony czekam ok 3-4 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.