Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witan mam pewien problem ok 2 tygodni temu zrobilem w tym sklepie zakupy zaplacilem pynplayem i caly czas status zamowienia jest PROCESSING jak zamawialem to wszystko bylo na stanie. Wczesniej juz raz zamawialem paczke i wszystko bylo ok po ok. 2 dniach zmienili status na pakowanie i zaraz potem wysylali. Jak dlugo wy czekacie na paczki czy u nich to normalnosc i nie ma sie o co martwic czy cos jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Witan mam pewien problem ok 2 tygodni temu zrobilem w tym sklepie zakupy zaplacilem pynplayem i caly czas status zamowienia jest PROCESSING jak zamawialem to wszystko bylo na stanie. Wczesniej juz raz zamawialem paczke i wszystko bylo ok po ok. 2 dniach zmienili status na pakowanie i zaraz potem wysylali. Jak dlugo wy czekacie na paczki czy u nich to normalnosc i nie ma sie o co martwic czy cos jest nie tak ?

U mnie dopiero po tygodniu zmieniło się z "Processing" na "Printed and being packed". Spójrz sobie ile tam jest zamówień w liście - skopiowałem całą tabelę, odfiltrowałem same "Processing" i jest tego ... 3800 pozycji. Wg mojego rozeznania robią po 300-500 pozycji dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze zaczynam obserwowac coraz to bardziej niepokojace objawy jesli chodzi o dbalosc o klijenta. Sklep rozwija sie bardzo.Praktycznie codziennie pojawiaja sie nowe produkty, zamowienia i sprzedaz idzie w tysiacach zamowien ( zamowien a nie artykulow!!!!! ) nic dziwnego ze ilosc powoli zaczyna pzeslaniac jakosc. JA juz od 1,5 miesiaca walcze o odzyskanie pieniedzy. Zaplacilem za 2 odbiorniki 8 kanalowe z synteza a przyslali 2 odbiorniki 4 kanalowe. Nie dosc ze dostalem zly towar to nie chca zwrocic kasy . Nie mowie tu o zwrocie na konto ale o kuponie rabatowym na dalsze zakupy. Zadaja odeslania odbiornikow ktorych juz nie mam bo udalo mi sie je odsprzedac. Zreszta koszt przesylki jest wiekszy niz suma jaka mieliby zwrocic.

Po drugie przesylki pakowane sa coraz dluzej a to ze kupujemy cos co jest na magazynie nie gwarantuje nam juz ze towar jest zamowiony. Slawomir zamawial serwa - na stanie bylo cos kolo 200 po tygodniu statusu procesing napisali mu ze serwa sie skonczyy tak wiec teraz juz trudno przewidziec kiedy dostaniemy towar..Moze sie okazac ze zamowimy kilka rzeczy i zanim wysla to nasze zamowione niby i bedace na stanie produkty nagle sie ulotnia..Potem wroca ale tylko np 2 i beda czekac na reszte...W miedzy czasi znow braknie tych co byly.....

Myslalem ze taki spadek jakosci w przypadku wzrostu liczby klijentow jest tylko domena polskich sklepow ktore juz chyba nauczyly sie co nieco na naszym dosc ograniczonym rynku ale widze ze to regula chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawomir zamawial serwa - na stanie bylo cos kolo 200 po tygodniu statusu procesing napisali mu ze serwa sie skonczyy tak wiec teraz juz trudno przewidziec kiedy dostaniemy towar..

 

Ja mialem to samo, czekalem 5 tygodni, najpierw niby swieta, potem zabraklo.. Masakra. Dobrze ze mam juz wszystko czego potrzebuje i nic wdo konca roku nie musze zamawiac u nich. Bo juz mi sie ten sklep nie podoba. O tym ze nie wlozyli mi smigla do paczki i sa mi winni 99 centow wogole nie wspomne. Pisalem 3x i w nosie mnie maja. a w specyfikacji wyraznie napisali ze smiglo nie wyslali bo nie ma..

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze pisać bezpośrednio na ich forum. Jednym z adminów jest przedstawiciel sklepu. Mają np dział, w którym każdy opisuje "feler" jaki wykrył w swoim zamówionym towarze, a oni niby udzielają porady co i jak. Może pisanie na forum będzie skuteczniejsze niż w jednostronnej korespondencji mailowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytnie troche z innej beczki.

 

Chcialbym zaczac kupowac w tamtym sklepie, ale nie mam konta paypal.

Co potrzeba aby takie konto stworzyc i wykonywac platności?

 

Posiadam konto graffiti (mlodziezowe) w PKO, i nie wiem, czy ono sie nadaje.

Karte płatnicza mam, ale tez nie wiem, czy musi byc jakas szczególna?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby placic przez paypal musisz ..... sie zarejestrowac 8)

i miec karte ze znaczkem VISA, Maestro (chyba) i jakies tam jeszcze;) no i zadzwon do banku zapytaj czy mozesz

ja czekam na weryfikacje karty, maja mi pobrac z konta 6,50, ale potem oddaja (na koncie w paypalu) i dopiero bede mogl chyba placic :roll:

 

wyglada na to ze mozna placic z paypala, a nie z karty, ale najpierw pobieraja kase z karty ;) masz ja paypalu a potem jak cos to zabieraja, przelew na konto to 5 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje tylko życzyć jak najkrótszego okresu oczekiwania. Ale zgodnie z tekstami powyżej pewnie trochę sobie poczekasz. ok. 3 tyg temu złożyłem dwa zamówienia w odstępie dwudniowym. Jedno (to drugie) już dotarło, a wcześniejsze (mniejsza wartość, ale więcej sztuk drobnicy) od dwóch tygodni się ciągle pakuje. Tak wolno jeszcze u nich nie miałem (do tej pory tuzin zamówień).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że troche zmienie temat. :wink:

 

Chodzi o to że zamawialem w UH rzeczy dla dwóch osób i jednej z tych rzeczy już długo nie ma na stanie, ponieważ jedna z tych osób sie troche niecierpliwi chcialem odwołać ten przedmiot i nie do ońca rozumiem jak mam odzyskać za niego gotówke. :?:

Załączam screen żeby było wiadomo o co chodzi. Może ktoś z was już robił taka kombinację więc prosze o pomoc.

 

24b0e7c3eef436bd.jpg

 

foto

 

Z góry dzięki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.