Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam pytanie..Czy ktos z kolegow probowal sie dodzwonic do UH? Ja probuje od kilku dni i nic z tego:( Telefon mi pokazuje ze jest polaczenie ale nikt nie odpowiada a po chwili sygnal zmienia sie na zajety.

Potrzebuje wyjasnic sprawe blednej przesylki.

Zamowilem 2 odbiorniki z synteza 8 kanalowe corony a dostalem 4 kanalowe.

Tak wiec w plecy 20$ bo taka jest roznica cenowa. Wpierw zaproponowali mi zakup wlasciwych odbiornikow za promocyjna cene ( 5$ mniejsza)..Nie bardzo rozumiem to bo albo ja jestem tempy albo oni maja poroblem z matematyka....bo to i tak jestem stratny 10$..Potem zaproponowali mi zwrot kasy ale jak im przesle te odbiorniki..

Problem taki ze juz zdecydowalem sie zostac porzy tych co przyslali ( zawsze sie przydadza ) a chcialbym aby mi kase odliczyli od nastepnych zakupow..Niestety oni upieraja sie i nie chca w zaden sposob oddac nadplaconej kasy...

Macie jakis pomysl?Wiewm ze ktos pisal ze w takich sytuacjach dostaje sie kod bonusowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie..Czy ktos z kolegow probowal sie dodzwonic do UH? Ja probuje od kilku dni i nic z tego:( Telefon mi pokazuje ze jest polaczenie ale nikt nie odpowiada a po chwili sygnal zmienia sie na zajety.

Potrzebuje wyjasnic sprawe blednej przesylki.

Zamowilem 2 odbiorniki z synteza 8 kanalowe corony a dostalem 4 kanalowe.

Tak wiec w plecy 20$ bo taka jest roznica cenowa. Wpierw zaproponowali mi zakup wlasciwych odbiornikow za promocyjna cene ( 5$ mniejsza)..Nie bardzo rozumiem to bo albo ja jestem tempy albo oni maja poroblem z matematyka....bo to i tak jestem stratny 10$..Potem zaproponowali mi zwrot kasy ale jak im przesle te odbiorniki..

Problem taki ze juz zdecydowalem sie zostac porzy tych co przyslali ( zawsze sie przydadza ) a chcialbym aby mi kase odliczyli od nastepnych zakupow..Niestety oni upieraja sie i nie chca w zaden sposob oddac nadplaconej kasy...

Macie jakis pomysl?Wiewm ze ktos pisal ze w takich sytuacjach dostaje sie kod bonusowy....

 

Faktycznie dodzwonić się do nich to sztuka wielka, ale wykonalna.

Mnie udało się już to 2 razy na 2 próby. Znaczy się nie od razu oczywiście. Musiałem wybierać numer z kilka razy aż w końcu kitajec lub kitajka podniosła łaskawie słuchawkę.

Co do zwrotów, to nie wiem czy mają ustalone jakieś zasady czy dużo zależy od klienta (jego statusu w ich bazie danych znaczy się :rotfl: ) .

Nie wiem ile razy zamawiałeś już u nich i na jakie kwoty, ale być może to ma znaczenie.

Jak byłem Gold , to faktycznie nie było mowy o uznaniu reklamacji bez odesłania wadliwego towaru. Jak zostałem Platinum i trafiła mi się sprawa, to dostałem rabat na następne zakupy bez udowadniania że białe jest białe a czarne to czarne.

Wystarczyły 2 fotki wysłane e-mailem dokumentujące problem wraz z opisem i było po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem w zeszły piątek ok. 7.30 naszego czasu na numer francuski. Miałem problemy z płatnością. Wykonałem zakup manualnie, a po 24 h oczekiwania mój status payment był nadal pending. Płacąc manualnie w uwagach zapomniałem wpisać ID zamówienia. Dodzwoniłem się od razu, pani odebrała po drugin sygnale. Załatwiła wszystko od ręki i w ciągu 1 minuty status zmienił się na paid i otrzymałem maila z potwierdzeniem otrzymania wpłaty. PZDR

 

Ciekawe tylko jak długo poczekam sobie na zamówiony towar, którego aktualnie nie ma na stanie, np. Model Cap -3, Odbiornik Corona - 110, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, nie mam ani paypala ani visy czy innej podobnej karty...

 

jakby ktoś zamawiał można się dołączyć? nic ciężkiego, kilka serw po parenaście g, mały silniczek elektornyczny, regulator, czyli elementy do pierwszego (albo i dwóch) modeli :D

 

zapłaciłbym przelewem dla zamawiającego, dołożyłbym do przesyłki... ale to już szczegóły do ustalenia

 

wykazałby się ktoś pomocą? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie mały pytanie apropo płatności. Założyłem sobie konto w pko inteligo z karta Visa Electron. Mogę taką karte zalogować w pay-palu i czy mogę ta kata płacić w UH? Wiem ze było w tym wątku ale jedni piszą ze sie da a inni piszą ze sie nie da płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko co do opisów ofert. Naprzykład http://unitedhobbies.com/UNITEDHOBBIES/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5469 w tytule jest napisane 1600 mAH na zdjęciu też jest taki pakiet ale w opisie widnieje jak byk : Capacity:1000mAH. O co tu chodzi? Czy to jest błąd na stronie, czy może jakaś inna "niespodzianka"? Gdyby przysłali mi zły pakiet w tym przypadku 1000mAH to mam prawo się kłócić, czy to co w opisie to "święte" a zdjęcie i tytuł jest tylko poglądowo :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.