Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To czego nie mieli kupilem tutaj (3 razy drozej - ale pierdoly to byly) - reszta byla na stanie - a nawet zaznaczylem, ze jesli czegos jednak nie ma to aby wyslali to co maja bezzwlocznie, a z reszta sie dogadamy...

Kilka maili poszlo - grzecznych najpierw - pozniej jeden mniej grzeczny i TA-DA paczke wyslali next day - otrzymalem ladnego maila z przeprosinami i, ze oni tacy zajeci bo swieta... niewazne - wszystko mialem w lapkach pare dni pozniej :) - bo mialem przesylke najszybsza - gdybym mial czekac kolejne 2-3 tygodnie to bym chyba zmienil hobby :)

W koncu to hobby jest dla cierpliwych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ponoć dla cierpliwych :wink: ale ja już czekałem od 27.01 i dziś zamówiłem se na nowo i już mam status że zapłacone a wcześniej nie miałem...mam nadzieje że długo nie będę czekać...

P.S

Ten sklep powinien sie rozbudować :D ale poważnie bo maja tysiące zamówień i jakby sie powiększyli to mieli by jeszcze więcej a tak to trochę sie na nich narzeka...tak sie mi wydaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W

zakładce poczty masz wyjaśnione wszystko. EMS idzie najszybciej dlatego najdroższa. Moja nadana jako Air Parcel wysłana 1 lub 2 lutego w kraju była już 7 lutego. Inna sprawa to to kiedy ja ją otrzymałem.

A moja zwykla rejestrowana wyslana 16.02 a w domu 19.02 i co powiecie? To najszybsza przesylka jak do tej pory jaka mialem.

 

Mialem tez przypadek ze zamowilem zeczy ktore byly na minusie.Spokojnie da sie to odkrecic.Wystarczy napisac maila i albo zrezygnowac z czesci zamowienia albo cale anulowac i zamowic co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Żesz .... :evil: a do tej pory patrzyłem na ceny bez logowanie sumowałem i po zalogowaniu w ciemno brałem myśląc że jeszcze będzie taniej i coś zostanie z kwoty założonej do zakupów..... Chyba ze ta ich "promocja" inaczej to jest doliczanie kosztów paypal itp. Ale wcześniej nie zauważyłem czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to proste dlaczego tak się dzieje. Nie na darmo mówi się "...Chińczycy nie gęsi i swój rozum maja". Poprostu zgapili nasze promocje gdzie nie ktore towary droższe są niż bez lub przed promocją. :lol2: Mój silnik po zalogowaniu nadal jest 10$ tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.