Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A moja paczka wysłana 20 lutego jeszcze nie dotarła :( Właściwie to wysłana 19 lutego bo w Chinach jest 7 godzin później niż u nas a na stronie trackingu pojawiło się że wysłana do polski ok. północy ich czasu. U nas był wtedy 19-ty i godzina 17-18... Jak w poniedziałek nie będzie paczki to zacznę się martwić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi tak. Do tej pory miałem koło zamówień POSTED i nr listu przewozowego. Ostatnią paczke wziołem najtańsza przesyłką i też było POSTED ale bez numeru. Dziś wszystkei zamówienia zmieniły się na SHIPPED łącznie z ta ostatnią która nie dotarła :/

 

Znaczy mam paczke w plecy, czy dopiero dotarła do Polski ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cos takiego:

$123.44 Cancelled Shipped :shock:

Anulowałem ta przesyłkę bo bym nie wiadomo ile czekał na to co zamówiłem...teraz zamówiłem inna i już mam Shipped wiec jest dobrze :D A przesyłkę wziąłem najdroższą...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi tak. Do tej pory miałem koło zamówień POSTED i nr listu przewozowego. Ostatnią paczke wziołem najtańsza przesyłką i też było POSTED ale bez numeru. Dziś wszystkei zamówienia zmieniły się na SHIPPED łącznie z ta ostatnią która nie dotarła :/

 

Znaczy mam paczke w plecy, czy dopiero dotarła do Polski ??

 

U mnie też się pojawiło shipped. Może dotarło na okęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, przy tym produkcie http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5790

jest taki napis "no new ETA" może mi ktoś powiedziec co to oznacza? przy innych produktach które mają stock na minusie pisze np. kiedy bedzie nowa dostawa itd a tutaj tylko jakiś ETA.

 

ETA - Estimated Time of Arrival czyli szacowany czas dostawy do magazynu.

Czyli : "No ETA" - nowa data dostawy jest (jeszcze) nieznana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.