Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mówiłem Marcin byś wybrał Air Parcel, a nie pocztę pantoflową :devil:

Ja wybrałem Air Parcel; zamówienie 6.02 (happy new chinese year :devil: ) i ostatnie info na trackingu paczki mam, że 17.02 miała opuścić Kinkkongowo. Od tego czasu kompletne echo. Nie tracę zimnej krwi i czekam. Obawiam się niestety, że zabulę watolinę bo paczuszka duża (3 kg, ARF inside).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie info na trackingu paczki mam, że 17.02 miała opuścić Kinkkongowo.

To jutro-pojutrze powinieneś mieć ją u siebie, o ile celnicy za bardzo nie zainteresują się zawartością - ale oni teraz mają inne rzeczy na głowie, niż przeszkadzanie nam w uprawianiu tego szlachetnego hobby ;)

 

 

jak długo może widnieć status Pending?Po zapłaceniu tez może taki widnieć??

W statusie płatności czy realizacji zamówienia?

Co do płatności, to polecam PayPal - od razu po zapłaceniu status jest "Paid", a opłat 0 (słownie: zero) :D No i niezaprzeczalny atut, że nikt oprócz PayPala nie zna nr-u naszej karty - a PP chyba można ufać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w tym check orders mam status Pending

No i ja się własnie pytam, czy Pending jest w kolumnie Payment Status, czy Warehouse Status...

U mnie po wykonaniu płatności Payment Status od razu zmienia się na Paid, a Warehose Status na Processing - i teraz wszystko zależy od dobrej woli panów z magazynu...

Jeszcze jedno możesz sprawdzić: na stronie twojego konta (tej z "1 CHECK ORDERS") wpisz w wyszukiwarkę na samym dole ID twojego zamówienia, wciśnij Lookup i zobacz co się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE tam Moja paczka zostala wyslana 16.02 ( sobota ) a wczoraj ( 19.02 ) juz ja otrzymalem. Nigdy nie czekalem dluzej po kupnie niz 10 dni. Moze dlatego ze uzywam PayPala gdzie status na Paid zmienia sie natychmiast. Inna sprawa ze nasi skosnoocy przyslali mi nie to co chcialem . :( Zamawialem 8 kanalowe corony z synteza a dostalem 4 kanalowe odbiorniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jest ich zaledwie 3547 :shock: :shock: :shock: .

...

Kiedy obserwowałem swoje zamówienie to liczba zamówień sięgała 4500. Widać, że Chińcyki mają sprawne małe rączki bo po kilku dniach wakacji uporali się z moim zamówieniem.

Wydaje mi się, że duże znaczenie ma fakt, czy kupowany towar jest "In stock", a raczej czy jest "In stock na plusie" w momencie składania zamówienia. Widać, że sklep pozwala na złożenie zamówienia nawet przy ujemnym stanie danego towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta droższa czyli zapewne EMS Express (POLAND) 0g - 999g

Nie szkoda kasy? A i prawdopodobieństwo, że celnicy się zainteresują wieksze...

Zależy jeszcze, jak wartościowa jest zawartość przesyłki.

 

EDIT: jak brat zrobił prezent, to bierz same najdroższe rzeczy! :P

Registered to rejestrowana, czyli taki nasz polecony, a EMS to przesyłka kurierska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat teraz mi napisał że wziął tą droższą...nie wiem czy szkoda :wink: przesyłka warta 177$...za tyle zakupiłem ale to wraz z przesyłka.Teraz tylko pozostaje czekać a status odrazu si e zmienił.Brat mieszka w Irlandii i angielski ma perfekt więc obczytał co trzeba i ta jest ponoć lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.