Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja im napisałem że nie będe czekać na odbiornik do konca marca, więc zeby wyslali to co narazie mają (czyli wszystko oprocz odbiornika) i żeby odbiornik dorzucili przy nastepnym zamowieniu albo niech zwrócą kase (chyba dobrze napisałem, no nie?) i stąd moje pytanie, jeżeli ewentualnie chcieli by mi wysłac pieniądze za odbiornik to jakie dane mam podać zeby mi przelali kase? dane do Paypala?? jeżeli tak to jakie bo jeszcze nikt mi nie przelewał kasy na paypala, no i czy ewentualnie mozna im zaufać żeby odbiornik wyslali przy nastepnym zamowieniu, może miał już ktoś taką sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej załatwiają to tak, że dostajesz kod rabatowy na następne zakupy. Tak jest najprościej - i dla nich najwygodniej, bo masz impuls by kupić jeszcze raz :-).

 

GAN

 

kod rabatowy, czyli jak ten kod wpisze podczas zamawiania, to np. o 25 dolarow bede mniej płacił, tak?

 

GAN, wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja im napisałem że nie będe czekać na odbiornik do konca marca, więc zeby wyslali to co narazie mają (czyli wszystko oprocz odbiornika) i żeby odbiornik dorzucili przy nastepnym zamowieniu albo niech zwrócą kase (chyba dobrze napisałem, no nie?) i stąd moje pytanie, jeżeli ewentualnie chcieli by mi wysłac pieniądze za odbiornik to jakie dane mam podać zeby mi przelali kase? dane do Paypala?? jeżeli tak to jakie bo jeszcze nikt mi nie przelewał kasy na paypala, no i czy ewentualnie mozna im zaufać żeby odbiornik wyslali przy nastepnym zamowieniu, może miał już ktoś taką sytuacje?

 

Mogą dać Ci rabat na następne zakupy lub zwrócą kasę poprzez Paypala na twoją kartę zarejestrowaną w tym systemie. Ty wybierasz co preferujesz. Tylko musisz im wyraźnie to zaznaczyć.

I tak w przypadku zwrotu , po prostu jak obecnie masz np. 100 USD obciążenia to po zwrocie zmniejszy ci się ono na tej karcie do 75 USD i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem reklamację na regulator, dzisiaj dostałem potwierdzenie i nadany numer reklamacji. Jak długo czekaliście na rozpatrzenie?

 

Pewnie dostałeś tzw. ticket number swojej sprawy. Obawiam się, że jeżeli nic nie zrobisz więcej to poczekasz.

Ja dzwoniłem do nich w ostatni piątek w kwestii rozszerzenia złożonego wcześniej zamówienia, to na moje pytanie czy w ogóle czytają maile (wysłałem wcześniej ze 3 ponaglenia) pani z ichniego działu obsługi klienta powiedziała, że od przerwy noworocznej mają jeszcze ok. 1500 e-maili nie przeczytanych.

Najprościej jest wziąć telefon i przedzwonić na ich numer międzynarodowy, podać numer sprawy i załatwiać reklamację w ten sposób. Oczywiście to niesie za sobą koszty połączenia międzynarodowego.

Poza tym procedura reklamacyjna zwykle wygląda tak, że proszą petenta o odesłanie wadliwego towaru na własny koszt. Po ew. pozytywnym rozpatrzeniu albo zwracają kasę za zepsuty sprzęt wraz z poniesionymi kosztami przesyłki albo wysyłają sprawny/nowy za darmo.

 

PS. A jaki regulator Ci padł ? Mam nadzieję że nie Turnigy Plush (bo taki właśnie zamówiłem i czekam na jego dostawę) :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turnigy 12A, tu masz szczegóły: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=5955 jak kupowałem to występował jeszcze jako OEMRC.

Koszty połączeń to nie problem, mam amerykański numer w domu, a tam jest darmowy na 800, poza tym nasze VoIP też są za grosze, ale niestety oni jeszcze nie mają polskiej obsługi, więc ja jak głuchy, pokolenie intensywnie rusyfikowane. :evil:

Musimy zwiększyć obroty, to może zrobią nam numer dostępowy.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabarytowo czy wartościowo?

Wartościowo to było jakieś 500$ a gabarytowo kartonik 40x40x30 cm.

Sumarycznie na 10 paczek z UH przeclili mi 2, z czego w obu przypadkach nie zapłaciłem ani grosza.

To poddało pod przemyślenia pewne procedury celne

- na 10 paczek z UH 2 idą na cło (i to bez znaczenia na wartość deklarowaną i rozmiar.

- na 8 paczek z Tajwanu ani jedna nie trafiła na cło, a były skubańce DUŻE (3 heliki klasy 50, 2 elektryki klasy 450, silniki żarowe, łopaty do heli i inne spore i ciężkie graty)

- na 4 paczki z Himodel z zadeklarowaną wartością 50$ i ubezpieczone na 500$ (:D) rozmiaru pudła od aparatury ani jedna na cło nie trafiła

- na 3 paczki z ishiimokei na cło trafiły 3 paczki i zawsze płaciłem tylko vat od dołączonej faktury, a Japońce fakturę zaniżają tylko o ok połowę.

 

Zaczynam się zastanawiać, co jest kluczem do uniknięcia celnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej panowie bo nie wiem co mam robić!!!!!Przychodze do domu patrze a na stole paczka i pisze tam:

TO;

bartlomiej Dublik

Szymon Mrowiec moj adres

ph:485011955820

Ale otwieram a tam zamiast pakietów,silników itp mam jakis duży silnik!Małe serwo i Piaste!!

Nie wiem co mam robic,czy dojdzie mi inna paczka "moja" czy mam ta odesłąc i jak to wyjaśnic??!!jestem załamany!! :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kontaktu z nimi nic nie zmienisz. Ja miałem ostatnio drobną pomyłkę, bo w paczce brakowało jednego zamówionego i zapłaconego towaru (silnika). Cała reszta była ok. Napisałem, że zapomnieli mi wysłać tego a tego silnika i że proszę o jak najszybsze dosłanie mi go na ich koszt. Odpisali coś tam, że ok ok i za tydzień (dziś :) ) silnik do mnie przyszedł. Ciekawe jest to, że na liście były naklejone znaczki o wartości 18$ przy czym sam silnik warta 6$ hehe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.