Skocz do zawartości

Co zrobić, żeby moc silnika pozostała taka sama przy mniejszej ilości nitrometanu w paliwie?


AndrzejC

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Paweł Prauss napisał:

Może i nie jest tego wiele, ale ja wolę tego nie wdychać NOx-y są silnie rakotwórcze...

Ja to wdycham,te NOxy co zawody od jakichś 50-ciu lat. Na pomoście jest 12 łódek. Wszyscy odpalają silniki i czasem jest siwo od dymu. Na każdych zawodach mamy tak cirka ebaut z 6-7 razy... I w sumie jakoś nic mi nie jest, a wiek mam w sumie słuszny. I nie znam gościa któremu ten  dym by zaszkodził....

A.C.

smoke.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paweł Prauss napisał:

Szczęścia zdrowia pomyślności.

Dzięki. Ale mi się po tych 50-ciu latach startów wydaje, że ten dym ma jednak wpływ na organizmy zawodników. Wszystkim na zawodach po startach, albo prawie wszystkim  wzrasta pragnienie, zwłaszcza na piwo i mocniejsze trunki i to się zawsze dzieje wieczorową porą. Mało tego, wszyscy po zażyciu niezależnie od narodowości rozumieją się bez problemu kompletnie nie znając języków obcych😀 I mam na to tak dowody, jak i świadków. Jakbyś mógł jako chemik sprawdzić dlaczego te NOxy to powodują i tak się dzieje, to będę wdzięczny...🙂

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.