Skocz do zawartości

Zdjęcie

EXTRA 330

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 yarecki61

yarecki61
  • Modelarz
  • 377 postów
  • SkądKoziegłowy k/Poznania
  • Imię:Jarek

Napisano 21 sierpień 2018 - 20:22

Dzisiaj pod wieczór oblatałem swoją extrę.Wiem.......nie liczy się bo nie ma filmiku,no ale cóż-byłem sam.Na śmigiełku 10x6 i pakiecie 3S 1300mAh jest fajnie.Nie obyło się bez kłopotu  :wacko: , złamałem śmigło... poza tym wszystko ok...

Jak będę miał kamerzyste,będzie filmik...  :)

• 0

#42 dimmus

dimmus
  • Modelarz
  • 397 postów
  • SkądŁącznik
  • Imię:Piotrek

Napisano 21 sierpień 2018 - 21:35

Gratki z oderwania modelu od ziemii. Śmigło to tam mały pikuś. Ja już chyba 5 połamałem :). Ważne że model cały. Trochę delikatne są lotki, a dokładniej ich zawiasy, już kilkakrotnie kleiłem, ale ogólnie model bardzo wytrzymały. Środek ciężkości po ostatnich ustawieniach mam trochę bardziej na ogon w stosunku do manuala i lepiej model lata, przy roling harierze przód tak nie opada, dało się tak wytrymować żeby na brzuchu i na plecach nie uciekał w górę/dół i przy żyletce też nie trzeba bawić się SW żeby leciał prosto. Jeszcze zawis muszę sprawdzić, ale z tego co widziałem jak kolega mi go ustawiał, to przy zawisie też jest stabilniejszy niż przy SC ustawionym jak w manualu, fajnie wychodzi flat spin. Teraz tylko ćwiczyć, ćwiczyć i cieszyć się nową zabawką, bo model potrafi na prawdę dużo, pozostaje tylko kwestia umiejętności operatora :D.

• 0

#43 dimmus

dimmus
  • Modelarz
  • 397 postów
  • SkądŁącznik

Napisano 29 sierpień 2018 - 16:59

U mnie pierwsza poważniejsza awaria. Nie wiem jak to się mogło stać, niby taka sobie niepozorna trawa, a kawałek skrzydła urwała ;). Tak kończy się połączenie moich umiejętności i niskiej żyletki z przejściem na drugie skrzydło :).
798135b1cfd2d672ae186ed47641e97f.jpg
  • 0

#44 yarecki61

yarecki61
  • Modelarz
  • 377 postów
  • SkądKoziegłowy k/Poznania
  • Imię:Jarek

Napisano 29 sierpień 2018 - 17:11

Głowa do góry,połatać na UHU POR albo CA, i w górę.W końcu lepiej że to pianka a nie konstrukcyjny. :)

• 0

#45 dimmus

dimmus
  • Modelarz
  • 397 postów
  • SkądŁącznik

Napisano 29 sierpień 2018 - 17:21

Właśnie po to są takie pianki, 10 minut klejenia i dalej można latać, a na czymś doświadczenie trzeba zdobywać. Ale trochę wzmacniam konstrukcję, zrobię tak jak kolega mi radził, a ja go niestety nie posłuchałem. Wklejam taśmę zbrojoną wzdłuż kadłuba po obu stronach. Niewiele waży a usztywnia dość skutecznie.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych