Skocz do zawartości

Nowa aparatura Turnigy 10 ch


rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jakby co info da sie zmienić adres a nie miejscowość ;) wiec jak ktoś pod wawa mieszka lub na granicy roznych miejscowości może tylko z kurierem sie probowac dogadac.

 

Powiedzcie mi jeszcze jak bateria długo trzyma?

Ładowanie tylko przez kabel USB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na globalu kiedyś była dostępna ładowarka zewnętrzna, nie wiem, czy wciąż jest. Można jej też poszukać na Banggood, jest taka sama w aparaturach FlySky. Nawet nie kosztowała majątku. Ja podłączam ładowarkę od telefonu Samsung, taka sama wtyczka, nic się nie wyrywa, ładuje szybko i bez problemów. 

 

Sama bateria trzyma kilka godzin ciągłej pracy. Generalnie jest tak, że około 3 godzin czystego latania, do tego trochę przerw na zmianę pakietu czy samolotu i wracam do domu. Ze dwa czy trzy razy musiałem w trakcie takiego wypadu zmienić baterię w apce. Warto mieć jedną zapasową przy sobie, wtedy z pewnością można się bawić pół dnia. Jeszcze jakby ją włączać i wyłączać co jakiś czas, albo ustawić słabe podświetlenie ekranu, który będzie się szybko wygaszał - można przedłużyć czas pracy. Kiedyś ją testowałem pod kątem wydajności, przy ustawieniach "ekonomicznych" wyszło mi około 5 godzin pracy, ale najsłabsze podświetlenie ekranu słabo się sprawdza w pełnym słońcu. Mam w sumie dwie baterie, nie muszę się ograniczać...

 

 

EDIT: ładowarka do baterii:

http://avifly.pl/pl/telemetria-flysky/flysky-fs-bc101---ladowarka-do-akumulatora-fs-i10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem poprawkę w drążkach, bo te domyślne są śliskie, o dziwo pasują te z aparatury od helikoptera v977, mają ostrzejsze ostrza i palce się nie ześlizgują. 

 

Dzisiaj zrobiłem pierwsze loty i jest naprawdę dobrze, model łatwo się ustawia i konfiguruje. Zasięg bardzo dobry.

Co do konfiguracji przydałoby się pokrętło, które można wciskać tak jak w Multiplexie a jak patrzę na to menu, które tu jest to by się to sprawdziło.

 

Pytanie, bo zauważyłem, że nią ma możliwości konfiguracji krzywej dla np. lotek etc., w multiplexie miałem 5 stopniowa a tu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.