Skocz do zawartości

Dewoitine 520


jethrotull
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Francuzy fajne! Będziesz folię malował? B. chętnie zobaczę jak to się robi, bo jeszcze folii nie próbowałem ale zamierzam.

A tak w ogóle to F. zrobili mnóstwo b fajnych i oryginalnych konstrukcji i z tych podobają mi się te miedzywojenne, zwłaszcza brzydale np ten, planuję się za niego kiedyś zabrać;)

Pozdr.

M

post-21287-0-41337500-1552249533.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćśśśś.... to będzie niespodzianka ;)

 

Dziś rano wstałem wcześniej i bitą godzinę spędziłem wklejając te małe trójkąciki wzmacniające w rogach skrzydła i listewki poszerzające skrajne żeberka żeby folia miała się czego trzymać.

Czyż modelarstwo nie jest piękne? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest BRZYDKI ?  Francuzi potrafili lepiej  !!!

 

dziwolągi nie tylko Francuzi tworzyli, niektóre wręcz nieprawdopodobne...

http://www.surinen.pl/piksel/2016/05/29/dziwne-samoloty-ktore-lataly/

https://www.sadistic.pl/najdziwniejsze-samoloty-w-historii-lotnictwa-vt215807.htm

 

stipa-caproni-660.jpeg

 

9fcf87e5a25d528ece7ed1ea6619703a.jpg073fe785f94b63d21c3059a40738d4dd.jpg

 

 

 

340457-797-boeing.jpg

(to żart oczywiście, ale może ktoś się skusi "popełnić"... ależ byłaby sensacja na lotnisku.. wink.gif?v=1545133808 )

 

 

Chyba mieli szczęście.... speechless.gif

 

14698a70173ebee07b8a69b52783d495.jpg?b=t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A czy dobrze rozumiem że tego można dac tylko jedną warstwę z jednej puszki, bo jak wyschnie warstwa to zawartośc puszki też wyschnie (czy tam zżeluje)?

 

EDIT: ok, chyba źle rozumiem:

Po aktywowaniu utwardzacza lakieru można używać przez 24 godziny przechowując go w temp. 20st. C.

Czas utwardzania lakieru w temp. 20st C to 7h. Po tym czasie powierzchnię można przeszlifować i polerować.

 

Wobec tego pytanie brzmi, ile warstw tego lakieru dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.