Skocz do zawartości

Dewoitine 520


jethrotull
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Francuzy fajne! Będziesz folię malował? B. chętnie zobaczę jak to się robi, bo jeszcze folii nie próbowałem ale zamierzam.

A tak w ogóle to F. zrobili mnóstwo b fajnych i oryginalnych konstrukcji i z tych podobają mi się te miedzywojenne, zwłaszcza brzydale np ten, planuję się za niego kiedyś zabrać;)

Pozdr.

M

post-21287-0-41337500-1552249533.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćśśśś.... to będzie niespodzianka ;)

 

Dziś rano wstałem wcześniej i bitą godzinę spędziłem wklejając te małe trójkąciki wzmacniające w rogach skrzydła i listewki poszerzające skrajne żeberka żeby folia miała się czego trzymać.

Czyż modelarstwo nie jest piękne? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest BRZYDKI ?  Francuzi potrafili lepiej  !!!

 

dziwolągi nie tylko Francuzi tworzyli, niektóre wręcz nieprawdopodobne...

http://www.surinen.pl/piksel/2016/05/29/dziwne-samoloty-ktore-lataly/

https://www.sadistic.pl/najdziwniejsze-samoloty-w-historii-lotnictwa-vt215807.htm

 

stipa-caproni-660.jpeg

 

9fcf87e5a25d528ece7ed1ea6619703a.jpg073fe785f94b63d21c3059a40738d4dd.jpg

 

 

 

340457-797-boeing.jpg

(to żart oczywiście, ale może ktoś się skusi "popełnić"... ależ byłaby sensacja na lotnisku.. wink.gif?v=1545133808 )

 

 

Chyba mieli szczęście.... speechless.gif

 

14698a70173ebee07b8a69b52783d495.jpg?b=t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A czy dobrze rozumiem że tego można dac tylko jedną warstwę z jednej puszki, bo jak wyschnie warstwa to zawartośc puszki też wyschnie (czy tam zżeluje)?

 

EDIT: ok, chyba źle rozumiem:

Po aktywowaniu utwardzacza lakieru można używać przez 24 godziny przechowując go w temp. 20st. C.

Czas utwardzania lakieru w temp. 20st C to 7h. Po tym czasie powierzchnię można przeszlifować i polerować.

 

Wobec tego pytanie brzmi, ile warstw tego lakieru dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.