Skocz do zawartości

CARF 1:4.5 P-47 z prawdziwego aluminium / Moki 250 radial silnik


voytech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę podzielić się zdjęcia z mojego projektu. To jest mój CARF P-47 Thunderbolt nad kturym pracuję. Skala jest 1:4.5 ( 2.8 Metruw skshydla) . Silnik jest moki 250 na 5 cylindrow. Podwozie jest elektryczne, ale jest na powietrze absorbowane.

 

Cały samolot jest termicznie pokrytym prawdziwym aluminium. Aluminum jest wtopjone do skliwa podspodem. Oto kilka zdjęć,jak projekt postempuje.

 

Teraz ja wkerncam kilka tysięcy śrubek symulovac pravdzive panele ..

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak :) to jest Shelby Cobra .. ale nie muj, i nie prawdziwy . To jest replika mokego kolegi Ron . Mój przyjaciel Ron stwarza doskonałe repliki. On obejmuje części z prawdziwego aluminium więc tylko super-eksperci mogą zobaczyć rze nie prawdziwy jest.

 

zacelem experymentovac z srubkami na panele. Bendzie ih setki, i tak wyglondajom na samolocie ...

 

 

Wojtek

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aluminum dodalo tylko na wadze nie więcej niż farba by dodala. Aluminum generalnie jest tylk 2 - 4mil , podobnie do grubel folji aluminowej .

 

dzisiaj instaloje hamulce powjeczne ... Wjele P-47 mjaly je dodane w puzniejszyh produkcjah ..

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

~V~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.