Skocz do zawartości

A może by tak T-shirt forumowy lub kubek


robertus
 Udostępnij

Czy chciałbyś forumowa koszulkę  

89 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś forumową koszulkę

    • Tak, chodziłbym w niej na lotnisko
      75
    • Nie, dziękuję
      14


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Całkiem ciekawy pomysł, aczkolwiek uważam za niepotrzebne dodawanie nicku. A żeby było bardziej profesjonalnie, można by pokusić się o jeszcze jakieś małe logo na rękawie(a może forum ma sponsora? to wtedy jego logo).

Ja mógłbym nawet taką koszuleczkę ubierać na codzień, a co mi tam :D takie małe promowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie fakt że mam ze 60 koszulek to może bym się pokusił. Ale na pewno nie z napisem WOJTASS_NT na plecach ani niczym innym w tym stylu. Jeśli to ma być koszulka- reklamówka to samo logo na piersi i na plecach (ew rękawku) w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie z tą anonimowością. Wstydzicie się swoich loginów internetowych?

 

To jest tylko pomysł, nie robię takich koszulek ani nie projektuję. Z innego forum mam taką koszulkę (z nikiem ;) i powiem, że to fajny gadżet jak się spotkają osoby z klubu w takich koszulkach. Fajnie to wygląda.

Albo taki kubek do biura z logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.