Skocz do zawartości

Koszulki i inne gadżety forumowe


AndrzejC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyższy czas stworzyć oddzielny temat poświęcony forumowym "drobiazgom". Jak wiecie od jakiegoś czasu wykonuję dla chętnych forumowiczów koszulki, kubeczki... Ci koledzy, którzy zamówili i odebrali swoje koszulki czy kubki są, jak mi się wydaje z mojej "roboty",zadowoleni. Myslę,że oferta może być rozszerzona także o czapki z forumowym logo. Na słoneczne dni czapka jest idealna, jak myslę.

Na początek wybralem dwa kolory niebieski i "cynkowy". I te będą w stałej ofercie. Jezeli chodzi o inne kolory i owszem , tez mogę wykonać ale dobrze by bylo ,zeby to było zamówienie zbiorowe choć kilka sztuk z jednego koloru. Czapki jakościowo są wykonane bardzo dobrze, tak samo jakmi koszulki.

Cenę koszulek znacie, ale powtórzę tu jeszcze raz biała 24,- niebieska25,- za szt Kubek 18,- szt No i czapka 18,- zł bez względu na kolor. Do zamówienia nalezy doliczyc koszty przesylki. od 4,- do 12 zł.

zapraszam do współpracy organizatorów imprez modelarskich. Dla uczestników imprez możemy wykonać to co powyżej, a także znaczki okolicznościowe tzw "buttony", breloczki i inne pamiątki, Także dyplomy, tabliczki na puchary i wiele innych rzeczy związanych z organizacją imprez modelarskich. I to od projektu do wykonania. Ubralismy też parę ekip modelarskich na zawody międzynaorodowe, a także obsłużyliśmy w temacie pamiątek zawody rangi mistrzostw świata.

Fotografie koszulek kubków są tu:

http://pfmrc.eu/inde...mowy-lub-kubek/

Czapki poniżej. I parę wzorów plakietek okolicznościowych. Ewentualne szczegóły oferty na maila...

Wszelkie pytania , propozycje , opinie proszę wpisywać w tym temacie, który został założony jako oddzielny na prośbę Admina.

zmawiających proszę o składanie zamówień tu: ackopia@wp.pl

Bardzo ułatwi mi to pracę

Andrzej

post-197-0-03423900-1355745201_thumb.jpg

post-197-0-70738400-1355751956_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

:) Wiosna idzie szybkimi krokami :D:P więc myslę,że najwyższy czas zmówienia na koszulki składać :) . Co do buttonów, czyli tych okrągłych znaczków, to parę zrobię i będdą dołączane do zmówienia,Ilość znaczków ograniczona będzie do 50 szt ( na każdym znaczku będzie numerek) więc kto pierwszy ten lepszy :)

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów i WESOŁYCH ŚWIĄT życzę!

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

No nie żebym reklamował swoje wyroby, ale święta się zbliżają i o prezentach czas pomyśleć :) . Koszulka, albo kubek pod choinką z logo frum, jako prezent, jak znalazł. Piszę dlatego ,żeby nie było,że na "wczoraj" musimy coś wykonać. Więc do zamawiania naszych gadżetów, tych co jeszcze nie mają koszulki , lub kubka z logo PFMRC, zapraszam już teraz, bo przed samymi świętami możemy się "nie wyrobić" czasowo :)

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Właśnie przeczytałem poniżej, że koledzy koszulki chcą  sobie zrobić. Mam więc pytanie, Czy te które wykonywałem były złe? Może zadrogie, albo  za mało trwałe? Zawsze możecie je u mnie dalej zamawiać... W tym temacie nic się nie zmieniło. Chyba, że jest coś o czym nie wiem. Temat zniknął jakiś czas temu z ogłoszeń... O co chodzi?

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz drogi Kolego, ja tej naszej korespondencji nie wykasowałem. Mam wszystko na skrzynce i śmiem twierdzić,że nie jest tak jak piszesz. Ani nie zostawiłem Cię wtedy bez pomocy, ani nie uchylałem się od wzięcia odpowiedzialności za pomyłkę. Jeżeli później uważałeś,że moja robota była żle wykonana , trzeba było w prostych,żołnierskich słowach napisać mi o tym. I na pewno Twoja reklamacja zostałaby sprawdzona i pewnie byś dostał nową koszulkę. BO TAK JEST W MOJEJ FIRMIE OD ZAWSZE. Co do jakości nadruku, to nadruk wykonywany folią typu FLEX, jest jednym z najbardziej trwałych nadruków na odzieży. Owszem, mogło się zdarzyć,że w Twojej koszulce mógł wkraść się błąd i pracownik nastawił za małą temeraturę... Ale od tego jest wzajemna rozmowa. wystarczyło postąpić jak napisałem powyżej. A tak niesmak pozostaje, bo moją pracę starałem, i staram się wykonywać najlepiej jak potrafię.

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już dogrzebywać do tej korespondencji, ale jak zgłosiłem Ci problem to nie widziałem żadnej inicjatywy z Twojej strony poza tym bym nick poprawił sobie na własną rękę. Widzisz ... nie wpadłem na to, żeby Ci przekazywać problem w żółnierskich słowach, ale zapomniałem, że w Polsce od tego trzeba zaczynać. Nie żywię jednak żadnej urazy, jedynie odpowiedziałem na Twoje zapytanie. Mimo wszystko koszulek zamówiłem sporo i nie dziw się, że zostało mi to w pamięci, bo jednak ileś tam kosztowały.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że tu chodzi o moją reputację, więc mi się chciało. Treść Twojego, któregoś z kolei posta: Dotarły :) Dzięki wielkie. Jest tylko maleńki problem... Na rozmiarze XXL miał być napis Jerzy SP7SQI. Jest SP7SQJ... Planowałem zrobić tacie prezent (jego znak krótkofalarski to SP7SQI). "J" sporo tu zmienia... :( .

moja  odpowiedź:

No to chyba żle odczytaliśmy. Zeby to poprawić można zrobić nadruk na białym polu i całość nadrukować na tym napisie , który zrobilismy. Innej możliwości nie ma. Jutro spróbuję coś z tym zrobić... Ale będziesz musiał poszukać koło siebie jakiejś firmy , która wykonuje nadruki na odzieży i Ci to wgrzeje. Albo ewentualnie spróbować możesz żelazkiem, ale gwarancji, że się uda, nie dam."

Po tym poście wysłałem Ci poprawiony wycięty nadruk z tłem zakrywającym błędny nadruk. poinformowałem Cię co masz zrobić... Więc dlaczego dlaczego piszesz ,ze nic nie zrobiłem? Mogłeś przysłać koszulkę z powrotem, lub nawet poprosić o wykonanie nowej...

Twoja odpowiedź:

"eee.. nic się strasznego nie stało :) Da się ten nadruk całkowicie jakoś usunąć, tak żeby zrobić nowy ? Nie ma Cię już co angażować, odwaliłeś kawał dobrej roboty, a  co do reszty, to już sobie raczej poradzę."

WIĘC NIE ROZUMIEM, Drogi Kolego, O CO CI CHODZI!? Teraz , po trzech? latach A w zasadzie rozumiem... :)

A Kolegom forumowiczom: Panowie niezależnie od wszystkiego,Trwałości na lata  za 24zł nie da się uzyskać... niestety.

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ale będziesz musiał poszukać koło siebie jakiejś firmy , która wykonuje nadruki na odzieży i Ci to wgrzeje. Albo ewentualnie spróbować możesz żelazkiem, ale gwarancji, że się uda, nie dam."

 

W branży w jakiej świadczę usługi liczy się tolernacja max. 6 mikrometrów, ale coś powinieneś o tym wiedzieć bo z tego co kojarzę masz spore pojęcie o silnikach. Może to już moje skrzywienie zawodowe, ale tak już mam. Jeśli coś spieprzę to dostaję 6000 sztuk zwrotów i ląduje to w śmietniku. Nie proponuję klientowi - "weź se pan papier ścierny i dopiłuj by było OK."

 

Machnąłem ręką bo gó....o to były nie pieniądze a zdanie o Tobie Kolego sobie wyrobiłem takie a nie inne. 

 

"Po tym poście wysłałem Ci poprawiony wycięty nadruk z tłem zakrywającym błędny nadruk".

 

O tym mi już nic nie wiadomo, za to dostałem od Ciebie mnóstwo wirusów, ale o tym Sam wiesz, bo było to poza Twoją kontrolą.

 

"eee.. nic się strasznego nie stało :) Da się ten nadruk całkowicie jakoś usunąć, tak żeby zrobić nowy ? Nie ma Cię już co angażować, odwaliłeś kawał dobrej roboty, a  co do reszty, to już sobie raczej poradzę."

 

To już Sam powinieneś odebrać w odpowiedni sposób ... Jak za coś zapłaciłem to nie lubię się prosić by ktoś właśnie sam zadbał o swoją reputację i zrobił tak jak powinno być. Zwróciłem się najbardziej grzecznościowo jak potrafiłem, mimo że miałem pianę na ustach.

 

"O CO CI CHODZI!? Teraz , po trzech?"

 

o to :

 

(napisane przez Ciebie dziś)

 

"Mam więc pytanie, Czy te które wykonywałem były złe? Może zadrogie, albo  za mało trwałe? Zawsze możecie je u mnie dalej zamawiać... W tym temacie nic się nie zmieniło. Chyba, że jest coś o czym nie wiem. Temat zniknął jakiś czas temu z ogłoszeń... O co chodzi?"

 

Z mojej strony to wszystko !

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność: chodzi o błąd w malutkim napisie na rękawku koszulki ,która była wykonana i wysłana jakieś dwa lata temu... Bardzo Cię Kolego Drogi przepraszam ,że wtedy nie stanąłem na wysokości zadania, nie zrobiłem nowej koszulki , albo trzech w ramach rekompensaty... Będę miał nauczkę. A, Żona wtedy ostrzegała... nie pchaj się w to. I znowu miała rację :rolleyes:

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.