Jump to content

Agapit

Modelarz
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Katowice
 • Imię
  Adam
 1. Pięknie wykonany model. Faktycznie zmarły kolega miał cierpliwość mnicha. Jak dla mnie wykonane zdjęcia są "klimatyczne" z tym lekkim przebarwieniem. Jakie planujesz pokrycie, może przezroczyste (miejscami) ,aby pokazać kunszt wykonania ? Życzę zdrowia i pogody ducha .
 2. Witam ! , czy chodzi o ten materiał ? Fajnie Ci to idzie. W jaką masę startową celujesz i jaki napęd zamierzasz zastosować ?
 3. Brawooo ! piękny projekt, czyżby przygotowany do zgodności z 01-07-2020 ? ? Czym pokryłeś płatowiec ?
 4. Ze stron nastik.pl zniknęła informacja o wymiarach przedmiotowych silników. Poniżej pliki z wymiarami dla ASP i O.S. Max. Pozdrawiam. ASP FS91AR - ASP - Nastik.pdf OsMaxDimensions.pdf
 5. 3 X P, Piękny samolot, Pięknie wykonany, Pięknie lata... Szacun i czapka z głowy. Gratulacje z "parzystego" oblotu. Pozdrawiam.
 6. Jeszcze o koszeniu. Jarku w tym roku "odsłużyłeś" swoje. W przyszłym, jak będziesz siedział na kosiarce, niech wesprze Cię .
 7. Dziękuję Morfeusz za informację. Naniosłem wymiary ASP91AR . Mógłbyś w wolnej chwili zweryfikować ? Dziękuję.
 8. Przymierzam się do projektu z wykorzystaniem tego silnika. Czy ktoś z kolegów dysponuje może takim rysunkiem? Rysunek jest potrzebny do wykonania modelu 3D bryły silnika. Doczytałem że ASP to klon O.S.Max. We wspólnej instrukcji dla O.S. FS-70 i FS-91 (pobranej ze strony producenta) znalazłem tylko rysunek FS-70 (ilość stron nie zgadza się z podaną w spisie treści) .
 9. Jak by to nie było zbyt kłopotliwe ,mógłby kolega Skipper zamieścić pełne fotokopie (z tekstem) przedmiotowego artykułu ? Na ten moment nie "kumam czaczy" . Pozdrawiam Agapit.
 10. TAK, TAK, TAK ! i nieśmiało liczę na to, że Gospodarz wątku nie będzie miał nic przeciwko .
 11. Powodzenia na "wydawniczej drodze" , nie mogę się już doczekać !. W załączniu 2-ga strona wątku , stan na 25.09.2017 Mechanika lotu modelu samolotu - strona 2 - Aerodynamika - Polskie Forum Modelarzy RCcz.2.pdf
 12. Agapit

  Rwd 21 poszukuję

  W numerze 38 miniRepliki wydanej w 2004 jest zamieszczona monografia RWD21 autorstawa Kazimierza Rauchfleischa i Marka Ostrowskiego. Być morze numer archiwalny jest dostępny na stronie wydawnictwa. Pozdr. http://www.minireplika.pl/index.php/87
 13. Już nie z podkładów, ale dalej z pianki. Aleksiej Z. rozpoczął nowy cykl pod tytułem (wolne tłumaczenie) "Model samolotu I-16 Tetris." Tym razem jako główny materiał konstrukcyjny płyty twardego XPS(?) grubości 100 mm z których klei kostki i formuje(wycina) gorącym drutem. Technologia podobna jaką stosował przy budowie Jak 3. Link do pierwszego odcinka: Pozdr.
 14. Poniżej link polskiego producenta EPP, oferującego różne kolory, grubości ,formaty , gęstość.... Najtrudniej o EPP o gęstości 30g/L. Największy wybór asortymentu w kolorze czarnym. Z wstępnego rozpoznania e-mailowego ,by trafić na to czego aktualnie nie ma a Cię interesuje, trzeba obserwować stronę ich e-sklepu. Chyba że potrzebujesz jakieś konkretne ilości. Link: http://www.eppgroup.pl
 15. Agapit

  I-22 Iryda

  Oj tam, oj tam Maciej . Jak mawia Jerymy Clarkson cyt. " facet to ego obleczone w skórę" .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.