Skocz do zawartości

qba

Administrator
  • Postów

    4 053
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    31

Treść opublikowana przez qba

  1. Czekamy na relację w takim razie
  2. Zachęcam do dodawania wydarzeń w kalendarzu https://pfmrc.eu/calendar/ Im dłuższy opis tym lepiej
  3. Bo to miał być temat o alkoholach a nie o babach
  4. eee Kazik do tej pory robi robotę
  5. qba

    A może jakiś film?

    Ja polecę serial https://www.filmweb.pl/serial/Gambit+królowej-2020-840024 Coś jak dobra książka, po obejrzeniu zostaje niedosyt
  6. Miesiąc później widać światełko w tunelu
  7. Kurde bo zaczynami sie gubić znowu Rafał zrobił wątek z całkowitego OT z tematów Kocjana, jak widać niewypał takie śmieci trzeba wysyłać w kosmos od razu, błąd będzie poprawiony. A co do samych tematów Arka to jeżeli wypisuje herezję to imo trzeba to prostować, ale w kulturalny sposób, nie z poziomu ja wiem lepiej a ty się zamknij .... bo udało nam się zrobić niezły lincz na chłopaku a takie zachowanie to nic fajnego i dla niego i dla osób czytających. Więc proszę o więcej dystansu do takich sytuacji, bo szkoda sobie nerwy szargać
  8. Projekt Riese - polecam i zwiedzić sztolnie i pokręcić się po okolicy https://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
  9. qba

    ANKIETA dot. konkursu

    Zapachniało starymi czasami i forumowymi projektami, liczę że konkurs wystartuje
  10. qba

    Może jakiś konkurs?

    Z mojej strony pełne wsparcie ze strony technicznej, jeżeli konkurs wystartuje postaram się o dorzucenie czegoś do puli nagród.
  11. Ale jaki ma piękny dźwięk! Czekamy aż nasze - Kamila zaczną pyrkać. BTW przypuszczam że taki fajny dźwięk zawdzięcza wysokiemu skokowi tłoka w stosunku do średnicy?
  12. Jasna sprawa, ale do chłopaków kontaktu nie mam. a do jednego kibica modelarza tak
  13. Wojciech gratulacje
  14. Poł roku później trochę odkurzyłem mój projekt przywracania do życia Yamahy TTR w odsłonie z pstryczkiem elektryczkiem. Baaaaardzo długo czekał na regeneracje wału + kilka innych przygód. Niemniej wczoraj złożyłem silnik, a przed chwilą wrzuciłem go w w ramę. Dekiel założony na sztukę do pomiarów zbiornika oleju, z racji że oryginalnie zajmował on miejsce rozrusznika. ps liczydło służyło odliczaniu czasu potrzebną na regenerację wału
  15. Witajcie Napisał do mnie pracownik firmy Decora S.A z propozycją zapatrzenia modelarzy w podkłady. Jeżeli ktoś ma ochotę przetestować produkty firmy to piszcie na podany wyżej adres, jeżeli otrzymacie przesyłkę dajcie znać jak te podkłady nadają się do naszego zastosowania.
  16. Bardzo fajny materiał, miłego oglądania!
  17. Dokładnie - antyżużel.
  18. Miesiąc później i nikt z nas trzech nie miał racji Niemniej w extralidze był to najbardziej dziwny sezon od wielu lat, masa skandali i kombinacji, liczę że za rok wszystko wróci do normy.
  19. Witamy na forum!
  20. Witamy na forum teraz już z górki
  21. Witam Zarejestrowałeś się 23h temu a nie dwa dni, a dwa popraw awatar. Odnośnie avatara: 2. Każdy użytkownik forum może posługiwać się awatarem w postaci zdjęcia własnej osoby: twarzy lub sylwetki (z modelem). Każda inna forma graficzna awatara jest absolutnie niedopuszczalna.
  22. Temat zamknięty na prośbę Roberta. Arek pozostań ze swoimi komisjami lotniczymi w swoich wątkach.
  23. Dokładnie tak powinna wyglądać, tylko kolor powinien być ciemniejszy a felgi malowane, dodatkowo w moim egzemplarzu cylinder na gaźnik g20 i skośna głowica (taki okres przejściowy). Braki już mam nie za duże więc może się za nią wezmę w następnej kolejności. Jako ciekawostkę dodam że jest to motocykl z najmniejszym przebiegiem jaki posiadam (z tego co pamiętam poniżej 8000km) jednak stanie pod chmurką bez silnika i kół zrobiło swoje
  24. Dziobak dobra robota, kolejna fumka uratowana mam jej granatową siostrę ze Świdnika z 1958 roku ale jeszcze przed renowacją.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.