Andrzej Klos Opublikowano Środa o 21:21 Opublikowano Środa o 21:21 A tak traci sie pieniadze na aparaturach. Sprzedalem to wszystko za $750🙃. 1
samolocik Opublikowano 20 godzin temu Opublikowano 20 godzin temu Łoo Panie, ile ja miałem nadajników 🙂 Jedyny plus to to, że mam teraz swoją opinię na ich temat. A strat nie liczę. Ostatnio zobaczyłem swoją historię zakupów w jednym ze sklepów - niepotrzebnie 😂 Zdecydowanie nasze hobby ma inne cele niż gromadzenie majątku jak w co poniektórych innych hobby. Co do nadajników to teraz stałem się wygodny i mam dwa. Jeden do pianek i plecaka. To nadajnik, który jest tani i niezbyt intuicyjny ale jak go nadepnę lub wpadnie mi do piachu, czy kałuży to nie uronię łzy. Drugi do latania na spokojnie z intuicyjnymi ustawieniami aby mieć pewność i satysfakcję.
Rekomendowane odpowiedzi