Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łoo Panie, ile ja miałem nadajników 🙂 Jedyny plus to to, że mam teraz swoją opinię na ich temat. A strat nie liczę. Ostatnio zobaczyłem swoją historię zakupów w jednym ze sklepów - niepotrzebnie 😂 Zdecydowanie nasze hobby ma inne cele niż gromadzenie majątku jak w co poniektórych innych hobby.

 

Co do nadajników to teraz stałem się wygodny i mam dwa. Jeden do pianek i plecaka. To nadajnik, który jest tani i niezbyt intuicyjny ale jak go nadepnę lub wpadnie mi do piachu, czy kałuży to nie uronię łzy. Drugi do latania na spokojnie z intuicyjnymi ustawieniami aby mieć pewność i satysfakcję.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.