Łukasz1 Opublikowano wczoraj o 11:51 Opublikowano wczoraj o 11:51 Mam prośbę do tych wyposażonych w odpowiedni sprzęt. Czy zechcieliby dorobić mi tłok do MVVS/Modela Junior2cm3. Nie za miliony monet - silnik ma wartość sentymentalną. Niestety ma nietypową średnice tłoka 13,5mm i nie sposób znaleźć jakiś złom modelarski by dopasować inny tłok.
Grzesiek Opublikowano wczoraj o 18:02 Opublikowano wczoraj o 18:02 Mam dwa tłoki od asp 12 mozliwe że da sie je zaimplementowac do Twojego juniora ale bez rysunkow to nie pomogę.Nie jestem w posiadaniu tego silnika.
Rekomendowane odpowiedzi