Andrzej68IX Opublikowano 3 godziny temu Opublikowano 3 godziny temu Gdy model nie mieści się już w największym Combi😉 Kolega z Czech zezwolił mi na publikację.
young Opublikowano 2 godziny temu Opublikowano 2 godziny temu Szacun dla kolegi, tam przynajmniej wyluzowani ludzie żyją.
adam.trzaskowski Opublikowano 1 godzinę temu Opublikowano 1 godzinę temu Ja sie przymierzam, zeby przyczepe kupic ;D Hak w samochodzie juz jest
Andrzej68IX Opublikowano 1 godzinę temu Autor Opublikowano 1 godzinę temu Eee, przyczepka to takie trywialne. Gdybyś tak jak tu podjechał Multicarem lub w naszym przypadku czymś narodowym - Żukiem/Tarpanem to byłbyś Gościu😊
Rekomendowane odpowiedzi