Skocz do zawartości

wyposażenie do pipera 1/6 kit sig-a


koliber

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ok, dziękuje bardzo za porady w sprawie silnika, zależy mi na tym aby model latał spokojnie i realistycznie. Poproszę jeszcze o jakieś sugestie w sprawie serw ?

Na lotki i planuje dać hs55, na przepustnice zwykłego standarda, tylko pozostaje do przemyślenia kwestia kierunku i steru wysokości. Co koledzy proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością chodzi o ten model:

 

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=2789

 

Hs 55 na lotki to stanowczo za mało :!: Przy tej wielkości skrzydła dałbym standardy. zresztą takie też podają w wymaganiach. Dlaczego chciałbyś wstawić inne na wysokość i kierunek? Tu również w tego typie modelu wystarczy typowy standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam taki model wyposażenie moje to os 46 al serwa standart hs ogólnie proponuje go troszkę wydłużyć i powiększyć stery wysokości obecnie jestem w trakcie przedłużania ponieważ model siga w orginale lata super ale start tragedia nie można go utrzymać w prostoliniowej jeżdzie po lotnisku w trakcie startu tył się odrywa i jedzie gdzie chce po oderwaniu lata i londuje rewelacyjnie pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podłączę się do tematu.

Wyposażam podobny model Pipera 1/6 i zastanawia mnie, czy nie będzie zbyt "ciężki na ogon" z powodu krótkiej mordki. Wstępnie próbuję temu przeciwdziałać za pomocą przewymiarowanego wagowo silnika (OS FS70). Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.