Jump to content

wyposażenie do pipera 1/6 kit sig-a

koliber

Recommended Posts

Witam wszystkich

Powoli zaczynam budowę piperka z zestawu siga, w związku z czym zwracam się z prośbą o propozycję wyposażenia. Silnik planuję dać 4 takta Asp tylko waham się pomiędzy 52 a 61...

Co drodzy koledzy proponujecie ?

Pozdrawiam

Piotrek

Guest slawekmod

Tylko i wyłącznie FS61, waga taka sama jak FS52 a mocy ciut więcej.Różnią się tylko średnicą cylindra i ceną (niestety).

ok, dziękuje bardzo za porady w sprawie silnika, zależy mi na tym aby model latał spokojnie i realistycznie. Poproszę jeszcze o jakieś sugestie w sprawie serw ?

Na lotki i planuje dać hs55, na przepustnice zwykłego standarda, tylko pozostaje do przemyślenia kwestia kierunku i steru wysokości. Co koledzy proponujecie?

Z pewnością chodzi o ten model:

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=2789

Hs 55 na lotki to stanowczo za mało :!: Przy tej wielkości skrzydła dałbym standardy. zresztą takie też podają w wymaganiach. Dlaczego chciałbyś wstawić inne na wysokość i kierunek? Tu również w tego typie modelu wystarczy typowy standard.

witam wszystkich mam taki model wyposażenie moje to os 46 al serwa standart hs ogólnie proponuje go troszkę wydłużyć i powiększyć stery wysokości obecnie jestem w trakcie przedłużania ponieważ model siga w orginale lata super ale start tragedia nie można go utrzymać w prostoliniowej jeżdzie po lotnisku w trakcie startu tył się odrywa i jedzie gdzie chce po oderwaniu lata i londuje rewelacyjnie pozdrawiam Marcin

• 2 weeks later...

Podłączę się do tematu.

Wyposażam podobny model Pipera 1/6 i zastanawia mnie, czy nie będzie zbyt "ciężki na ogon" z powodu krótkiej mordki. Wstępnie próbuję temu przeciwdziałać za pomocą przewymiarowanego wagowo silnika (OS FS70). Co o tym sądzicie?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.