Skocz do zawartości

Turnigy 9X 9Ch Transmitter. Czy jest coś warta?


wiciu0804

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z tanim chińskim sprzętem problemy mogą być zawsze. Kontrola jakości jest taka sobie. Za to jest tani.

Chwilowo główny problem z nią to słaba dostępność odbiorników (na HC chyba wcale nie ma).

 

Edit. Chodzi mi o to, że obecnie HC sprzedaje 9X v2 razem z modułem i odbiornikiem FlySky nowej generacji. Moduł jest nadal wymienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna aparatura pomimo tego że nie jest wyważona do 2,4g. z tego co wiem to mozna ja kupic bez modulu nadawcazego. ja mam zamontowaną corone 2 i jak narazie spisuje sie bardzo fajowo. 0 klopotow z zasiegiem czy cos. dobry zakup. w sumie w calym zestawie latajacym (egp) pewien bylem tylko tej aparatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

lordg90, jeśli masz moduł Turnigy to:

włóż zworkę w złącze bind

włącz zasilanie odbiornika

wciśnij przycisk bind na module nadawczym (i trzymaj)

włącz nadajnik i poczekaj chwilę

 

Ja mam pytanie: jak podłączyć tę aparaturę do komputera jako symulator?

Próbowałem kablem jack stereo pod port mikrofonu/line in w laptopie - nie działa

próbowałem też adapterem z allegro (http://allegro.pl/item1073291972_promocja_interfejs_usb_od_modelloo_warto.html) i też nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem nie trzeba przypadkiem tej aparatury przełaczyć w tryb uczeń albo jakoś inaczej żeby na gnieździe pojawił sie sygnał? Nie znam dokładnie tej aparatury więc nie wiem. Mój wynalazek HK 7x działa bez problemu z tymi programami.Jednak ruszył dopiero z Smart Propo Plus ver.337

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.