Skocz do zawartości

Pszów modelarnia lotnicza


Gość kotecek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niestety nie mogę się zgodzić. Nikt nie mów tu o sprzątaniu w trakcie pracy. Chodzi o to, że nóż można odłożyć we wcześniej przewidziane dla niego miejsce, a można też go losowo walnąć na stół. Mam takie same biurko zamiast warsztatu i nie mam takiego chaosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część modelarzy z Pszowa

 

image000y.jpg

 

A tutaj warunki

 

pa100001.jpg

 

Nie chce ich na siłe usprawiedliwiać, jest artystyczny nieład [nieporządek twórczy] ale bez przesady, nie zagraża to powodzeniu zajęć ...

 

Tutaj "dodatkowe miejsc" dla dzieci robiących najprostsze modele [akurat tutaj stół robi za stojak]

 

image001mv.jpg

 

A więc jak widać dzieci potrafią także po sobie sprzątać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Oczekuje na ostatnią paczkę ze sklepu. Aparatury są już u mnie, zostały sprawdzone, wszystkie działają bez zarzutów. Jak dojdzie paczka ostatnia [a dojść powinna na dniach] to na piątek powinna być w Pszowie. Teraz tylko pozostaje czekać ...

 

W tym czasie dzieciaki budują modele, jest co robić :wink:

 

20s82ac.jpg

 

Krzyś kończy Tukana

 

198njm.jpg

 

Szymon składa model trenerka EPP

 

jkzngh.jpg

 

156fudw.jpg

 

Polatajmy Zlinem

 

1jnfvo.jpg

 

ri6jqt.jpg

 

maxmr8.jpg

 

Victoria także potrafi składać modele :wink:

 

dp8x6u.jpg

 

Mamy także w pobliżu naszego delegata :wink:

 

1zv3aro.jpg

 

Chłopaki pracują nad teorią lotu, spójrzcie jak to sobie tłumaczą. Już niedługo będą w praktyce to sprawdzać :wink:

 

2r4os48.jpg

 

No i oczywiście modelarzy przybywa, przywitajmy Kamila :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jupi: Nasza paczuszka dotarła w piątek popołudniu aby w sobotę dzieciaki mogły już "dotknąć" sprzętu, mam też kilka fotek od Rysia :wink:

 

25ujl0p.jpg

 

fc906g.jpg

 

Do modelarni przychodzą już dwie koleżanki, obie mają na imię Wiktoria. Budują modele tak jak wszyscy inni, jednek preferują troche inny styl artystyczny

 

333g4et.jpg

 

2vcj4vc.jpg

 

16ldao7.jpg

 

Cała grupa, a dokładniej ci obecni na tych zajęciach jak widać ciężko pracuje

 

2d9e8lx.jpg

 

14n35gn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem wczoraj u kotecka, zainstalowałem mu soft do konfiguracji aparatur 2,4GHz od ertmana. Jedną skonfigurowaliśmy :D . Z resztą niech sami się pomęczą.

Ciągle brak sukcesu w temacie sterowania FMS z nadajnika. Kompa mają słabawego i Wix XP do reinstalacji, może wtedy znów zacznie działać ppjoy. Ale dziecków dużo :D

Może w imieniu kotecka podziękuję ertmanowi i innym bo sam "darbiorca" dostał banana :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek ma do kolegów apel:

 

"Poszukujemy pilota RC w mode 2 (żywego) z okolic Pszowa, żeby nam oblatał nasze: ES i EG , no i ewentualnie pouczył nasze dzieci latania"

 

Jeżeli ktoś z kolegów jest w stanie pomóc proszę o PW aby uzyskać więcej szczegółów. Sam instruktor niestety w tym momencie nie ma możliwości fizycznej panowania nad 4 kanałami.

 

P.S. "Darbiorcą" były dzieci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proponowałem Qbie dział "modelarnie" w którym każda modelarnia mogła by chwalić się postępami z swoich prac. Oczywiście mogę dział wziąć pod swoją opiekę ale za użytkownika nie bardzo ręczę :wink: Dorosły facet, chyba już nauczkę dostał a co z tym zrobi to już od niego chyba zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję za włączeniem profilu kotecka na okres próbny, np. 1 miesiąca. Żeby nie było też miałem z koteckiem krótką korespondencję ale pomimo tego nie chciałbym aby temat modelarni i tego, co robi ot tak zniknął. Byłoby fajnie widzieć efekty jego pracy, pracy dzieci i pomocy kolegów z forum przynajmniej do rozpoczęcia następnego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.