Skocz do zawartości

FOX 2m


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu chodzi za mna chec posiadania polmakiety tego szybowca. Niestety finansowo ani mieszkaniowo nie stac mnie na cos wiecej niz 2m. Tu wiec pytanie. Kto robi lub gdzie kupic mozna kadlubik do tej wielkosci foxa? Wiem ze sa robione ale nigdzie nie moglem trafic na sklep je oferujace.( zwlaszcza same kadluby )

Bede wdzieczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapier, zapytaj tego pana. On chyba kiedyś wystawiał kadłuby do foxa. Może jeszcze ma lub załatwi.

 

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1670044

 

 

Przemek Gunia to gość z Model Making z Krosna - http://www.modelmaking.pl/ires/oferta/1/5/

 

na allegro widziałem u niego za 80zł kadłub do S-1 Swift 1.6m , też może być fajny :) sam chyba sobie taki skołuje, a skrzydła się zrobi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapier Foxy mają to do siebie , że potrzbują ciagle dużej szybkosci jesli zwolnisz i zrobisz drobny bład model Ci tego nie wybaczy takie są małe Foxy zresztą duże też nie należa do łatwych w pilotażu powie Ci to każdy kto latał tym modelem.Wyniesiesz go wysoko do góry zrobisz kilka przelotów na duzej szybkosci i lądowanie.Widziałem takie sprzety od 2 do 5m i szału nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapier Foxy mają to do siebie , że potrzbują ciagle dużej szybkosci jesli zwolnisz i zrobisz drobny bład model Ci tego nie wybaczy takie są małe Foxy zresztą duże też nie należa do łatwych w pilotażu powie Ci to każdy kto latał tym modelem.Wyniesiesz go wysoko do góry zrobisz kilka przelotów na duzej szybkosci i lądowanie.Widziałem takie sprzety od 2 do 5m i szału nie ma :wink:

 

Potwierdzm słowa radka872, latałem Fox-em 2m (mała cięciwa końcówki) przy małych predkościach zwalał sie w korek...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik z Foxem rewelacja.

Fox potrzebuje dobrego wiaterku.

Ale za to jak się odwdzięcza.

Nie każdy model to potrafi.

Bjezyka Fox moim zdaniem dobra propozycja, cena też do łyknięcia.

Właściwie każdy model na zbocze przy małym wietrze wpada w korek.

Latanie za rzęsach tymi modelami nie wychodzi.

Ale tymi co latają na rzęsach nie polata przy 10-15 m/s na zbocze.

A wtedy się zaczyna zabawa, taka jaką tygryski lubią najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Ten model ma taką specifikację ,że jest do latania przy mocnym wietrze i do kręcenia akrobacji. Nie mozna sie spodziewać że będzie na termice nalatywał j-tki i należy go raczej oceniać w perspektywie poprawności wykonywania figur akrobacji szybowcowej bo takie jest jego przeznaczenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, czy ma ktoś z Was doświadczenia z Foxem od Blejzyka? Kończę właśnie prace nad Muchą 1/5 i zacząłem się rozglądać za kolejnym szybowcem, tym razem czymś trochę szybszym i arf. Wiem, że modele Blejzyka mają delikatne kadłuby, zastanawiam się czy tak jest też w przypadku Foxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.