Skocz do zawartości

sopwith camel


pacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

OŚWIADCZENIE NIEMIECKICH SIŁ ZBROJNYCH

 

Wywiad niemiecki informuje że dziś PODOBNO odbył się oblot samolotu Camel z wrogiego obozu.

Siły Ententy utrzymują że samolot lata dobrze a nawet bardzo dobrze, jednak komisja międzynarodowa nie została dopuszczona do uczestnictwa w oblocie więc przyjmujemy tą wiadomość z niedowierzaniem.

 

Siły niemieckie są wciąż przekonane o niezmąconej przewadze sprzętu niemieckiego (Fokker Dr1) i że mamy do czynienia z wrogą, całkowicie nieprawdziwą propagandą.

 

Siły Ententy mają wstawić jakieś fotografie (najprawdopodobniej sfabrykowane) czekamy na nie z ciekawością (i niedowierzaniem :) )

- mimo że będzie to prawdopodobnie akcja dezinformacyjna, a resztki prototypowego samolotu są teraz wygrzebywane z pod śniegu.

 

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

OŚWIADCZENIE NIEMIECKICH SIŁ ZBROJNYCH

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :rotfl:

 

W sumie to mi pasuje, że wróg iformacje o pomyślnym oblocie przyjął z takim niedowierzaniem, tym większą będzie dla niego niespodzianką sromotne lanie w bezpośrednim starciu. :D

 

a tu kilka "sfabrykowanych fotek" współrżedne GPS do resztek prototypu pod śniegiem gdzieś mi się zapodziały :ble:

 

Dołączona grafika

jak widać oblot odbył się bez pilota a w zasadzie z pilotem automatycznym (nie było ochotników)

Dołączona grafika

jeszcze troche kosmetyki do zrobienia pozostało :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

to zdjęcie zostało zrobione po wylądowaniu :D

 

Wrażenia z oblotu ? Radziłbym siłą niemieckim pomyśleć o jakiejś nowej konstrucji na miejsce przestarzałego już dr1 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki emisariusz nie sprawdzi to nie uwierzy! Dokładnie jak było z Dr-em, też przyjechała komisja :) Może więcej szczegółów, typu czy lądowanie bez kapotażu, start z 'ziemi' itp ;)

 

Generalnie wygląda nieźle (a że lata to już wogule bomba!), bardzo dobrze wygląda ten niby płócienny grzbiet.

 

No to teraz tylko czekać na spotkanie nad linią frontu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak zrobie narty to spróbuje startu z ziemi, lądowanie z tych samych powodów z uniesieniem ogonka do góry :mrgreen:

 

(a że lata to już wogule bomba!),

no teraz do żeś mi dowalił :mrgreen:

 

proponuje żeby emisariusz zaopatrzył się w środki uspokajające, bo istnieje szansa na kompletną załamke :ble: po ujrzeniu Camelka w locie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert12160 napisał/a:

Pewnie od karabinu Spandau.

 

 

SPAD ma tyle wspólnego ze Spandał co miś Polarny z misiem Pandą

_________________

a ja nadal twierdze, że nazwa jest adekwatna do tego co będzie się działo w nadchodzącym sezonie na niebie :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich mętnych wyliczeń wyszło,że SC powinien być w okolicach krawędzi natarcie dolnego skrzydła, technicznie do sprawdzenia jest to dość trudne (przynajmniej dla mnie) bo jak już mi się wydawało, że udało mi się podeprzeć model to on za chwle albo na ogon albo na ryj leciał, w powietrzu okazało się OK,

całe wyposażenie pchałem maksymalnie do przodu pakiet i serwo gazu znajdują się w komorze silnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielone ch..( :evil: )..wo

:) Arek, chyba bym się obraził.... No ale w sumie... :)

 

 

Co do dopisanego podtytułu "jak dr odebrać ochotę do lotu" sugerował bym raczej "oby się nie powtórzyło jak z Morane'em" ;D

 

W sobotę nastąpi 'the judgement day" i krótka historia Camela zostanie zakończona.

:faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, że dobry humor Cię nie opuszcza, na szczęście nie znam niemieckiego i nie wiemy czy mam się obrazić, czy co innego. :ble:

Ale ciesz się póki możesz, bo to właśnie w sobotę zakończy się niewiele dłuższa historia DR1 :mrgreen:

 

Musimy jeszcze tylko ustalić czy walczymy według regulaminu czeskiego (stadion) czy polskiego (bij, zabij). :mrgreen: A może jeszcze ktoś by się dołączył do walki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po angielsku znaczy DZIEŃ SĄDU hehe i właśnie tym dniem dla pilota Camela będzie sobota.

 

 

No jakby ktoś dołączył było by wspaniale, ale obawiam się że to nie ta pora roku. Zresztą nasz pojedynek to sprawa honoru że tak powiem.

 

Myślę że regulamin polski może być, ale z mniejszym stopniem determinacji (bo tyle żeś się narobił że szkoda od razu psuć :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po angielsku znaczy DZIEŃ SĄDU

jak po angielsku to czemu piszesz po polsku :?: :mrgreen:

 

Mariusz, coraz bardziej Cię lubie :mrgreen: :mrgreen:

 

ale z mniejszym stopniem determinacji

czyli tylko "bij" :D

 

a Marcin nie ma czegoś latającego IWW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.