Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To ja może zmienię trochę temat :)

 

Czy ma ktoś z Was doświadczenia odnośnie kupna z hk do Hiszpanii?

Gdyż tutaj obecnie przebywam, i myślę nad zakupem jakiegos małego lataja ...

Sorry, ale nie mamy ( a gdzie w ogóle jest ta Hiszpania :shock: :?: )

Kup i podziel się doświadczeniem :lol:

 

ps. ponoć jest w UE to przepisy winny być te same ale kto tam zna południowców :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z Was doświadczenia odnośnie kupna z hk do Hiszpanii? Gdyż tutaj obecnie przebywam, i myślę nad zakupem jakiegos małego lataja ...

A dokladnie jaka kwestia Ciebie gnebi? Obawiasz sie, ze do Hiszpanii nie wysla? Przeciez z HK sprzedaja na caly swiat, dlaczego mieliby nie sprzedawac do Hiszpanii? Natomiast sam sposob zamawiania i zaplaty funkcjonuje w sposob niezalezny od kraju docelowego. Czy chodzi o clo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:) mam pytanie odnośnie przesyłki z hc, a mianowicie jest tam też przesyłka z niemiec, ale towar który sie zamawia też musi być z niemiec? może mi ktoś powiedzieć jaki to jest? Możliwe że odpowiedz na moje pytanie jest gdzieś na tych 130 stronach ale prosiłbym aby ktoś mi udzielił odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:) mam pytanie odnośnie przesyłki z hc, a mianowicie jest tam też przesyłka z niemiec, ale towar który sie zamawia też musi być z niemiec? może mi ktoś powiedzieć jaki to jest? Możliwe że odpowiedz na moje pytanie jest gdzieś na tych 130 stronach ale prosiłbym aby ktoś mi udzielił odpowiedzi.

No chyba jest to jasne - towar MUSI być w całości z DE Warehouse :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:) mam pytanie odnośnie przesyłki z hc, a mianowicie jest tam też przesyłka z niemiec, ale towar który sie zamawia też musi być z niemiec? może mi ktoś powiedzieć jaki to jest? Możliwe że odpowiedz na moje pytanie jest gdzieś na tych 130 stronach ale prosiłbym aby ktoś mi udzielił odpowiedzi.

No chyba jest to jasne - towar MUSI być w całości z DE Warehouse :twisted:

Zartownis! :D

 

Teraz powaznie. HK posiada takze magazyn w Hamburgu. Produkty dostepne w tym magazynie sa zwykle wyszczegolnione jako osobne pozycje. Jesli w jednym zamowieniu znajda sie artykuly skladowane w roznych magazynach, zapewne bedzie to mialo wplyw na koszty wysylki, gdyz zamowienie zostanie wowczas podzielone na dwie dostawy - jedna z Hong-Kongu, a druga z Hamburga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć:) mam pytanie odnośnie przesyłki z hc, a mianowicie jest tam też przesyłka z niemiec, ale towar który sie zamawia też musi być z niemiec? może mi ktoś powiedzieć jaki to jest? Możliwe że odpowiedz na moje pytanie jest gdzieś na tych 130 stronach ale prosiłbym aby ktoś mi udzielił odpowiedzi.

No chyba jest to jasne - towar MUSI być w całości z DE Warehouse :twisted:

Zartownis! :D

 

Teraz powaznie. HK posiada takze magazyn w Hamburgu. Produkty dostepne w tym magazynie sa zwykle wyszczegolnione jako osobne pozycje. Jesli w jednym zamowieniu znajda sie artykuly skladowane w roznych magazynach, zapewne bedzie to mialo wplyw na koszty wysylki, gdyz zamowienie zostanie wowczas podzielone na dwie dostawy - jedna z Hong-Kongu, a druga z Hamburga.

A TO CIEKAWE!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TO CIEKAWE!!!!!!!!!!

A TO CZEMU?

Wydaje mi się że chodzi o to, że w jednym 'koszyku' bądź zamówieniu nie może być elementów z kilku magazynów. Ja przy próbie skompletowania małego zestawu, ściągałem TXX/RX i pakiety z niemiec, a gdy chciałem ściągnąć model z magazynu z USA, to wyskoczył błąd, że nie może być z różnych magazynów.

 

 

Ale nie wiem czy to o to kaman :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli wysyłka z niemiec kosztuje ok. 20$, a w niej można o ile się nie mylę 9kg towaru sprowadzić to jest to opłacalne :P, a czy ta paczka jest objęta podatkiem?

Na terenie Unii osobnego podatku nie placisz, ale ten jest zawarty w cenie zamawianego artykulu, bo przeciez wczesniej dotarl on do niemieckiego magazynu z Hong-Kongu, przechodzac przy tym procedure celna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsyłam kilka zniżkowych kodów na zakupy w HK:

 

Find my codes here: http://hk.rc-international.info/swarm/chomiq (valid until October 20, 2011)

 

 

XT60 Harness for 2 Packs in Parallel (1pc) Save US$: 0.32

Turnigy Pure-Silicone Wire 14AWG (1mtr) RED Save US$: 0.54

Turnigy Pure-Silicone Wire 16AWG (1mtr) BLACK Save US$: 0.61

Turnigy Pure-Silicone Wire 16AWG (1mtr) Red Save US$: 0.61

Fuel Pipe Y-Jioners D8xd3.5 Save US$: 0.41

Turnigy AA LSD 2200mah Low Self Discharge (ready to use) Save US$: 0.14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. A miały być opinie o sklepach.. Większość robi gnój w tym temacie..

To może ja pierwszy napiszę coś na temat:

 

1. Obsługa klienta - dno. Gość jak nie chce szczegółowo odpowiadać na zadane pytania to się zwyczajnie wyłącza. Albo kłamie.

2. Jakość towaru oceniam w skali 1-10 na "6"

3. Czas dostawy - zmienny - zależy czy kłamią i sprzedali "zarezerwowane" przedmioty dla ciebie, czy faktycznie wysłali i waha się od 10 dni do 2 miesięcy.

4. Dostępność produktów które oferują (a nas interesują) - "7"

5. Cena produktów - "10" (nie utożsamiać z super jakością - bo się nie da. Są jednak wyjątki: - pakiety, przewody, złączki elektryczne )

6. Cena przesyłki do Polski - "8" (taniej miewają sprzedawcy na eBay)

 

 

Ogólnie- w mojej subiektywnej ocenie za całokształt - sklep zasługuje na nie więcej jak "6" w 10-cio stopniowej skali. Wszystko przez to, że kłamią i mają nieraz w :ass: klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 1 to może trochę przesada, tak prawda kłamią ale mi nigdy się nie rozłączył.

Co do 3 jak każdy wie, zależy od tego co kupujesz, ale u mnie, rekord czasu dostawy to jakieś 18dni, na 5 paczek.

Ogólnie jest(jak dla mnie) dobrze, wole się trochę pomęczyć i czekać, by potem mieć towar za niską cenę - nie zawsze to co na HC jest gorszę niż to co w Polsce.

Pierwszy mój minus dla HC za produkt, to taki że kabelek od serva Tg9e jest 2 razy krótszy niż dawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.