Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moje zamówienie złożone 29 kwietnia w trakingu pojawiło się 8 maja, 10go opuściło HK a 13 było w Polsce, a teraz 17 właśnie leży na moim biurku.

 

HK to nie SuperSam na osiedlu, polecam ichniejszy LiveSupport jak coś macie niejasnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dzisiaj jeszcze raz przesyłkę klikając na numer i......zdziwiłem się bardzo-wyświetliła się informacja że 14.05 wysłano do Polski:

 

Outward Registered Letter

 

 

Destination - Poland

The item (RB............HK) was posted on 14-May-2010 and is being processed for delivery to the addressee. :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dzisiaj jeszcze raz przesyłkę klikając na numer i......zdziwiłem się bardzo-wyświetliła się informacja że 14.05 wysłano do Polski:

 

Outward Registered Letter

 

 

Destination - Poland

The item (RB............HK) was posted on 14-May-2010 and is being processed for delivery to the addressee. :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

Nie wysłano a nadano. Trwają procedury niezbędne do opuszczenia poczty w HK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będzie tak dobrze. Ostatnio zniecierpliwiony długim czekaniem aż paczka pojawi się na poczcie w HK otrzymałem to:

 

Thank you for your mail.

 

Please view below link for your information.

http://www.hongkongpost.com/eng/publications/notices/2010/20100517a/index.htm

 

Have a nice day.

 

Także sobie poczekamy na paczuszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mija trzeci miesiąc oczekiwania na paczkę z HK. Po tych trzech miesiącach udało się im w końcu skompletować dwie z czterech brakujące rzeczy (z dwóch zrezygnowałem bo bym się nie doczekał). Teraz z kolei ta nieszczęsna przesyłka jest już ponad tydzień pakowana. Ciekawe jak długo pójdzie. Chyba to będzie jedyne moje zamówienie w tym sklepie. Myślałem, że wiosną zbuduje sobie model na lato a tu kupa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Olecki75, powiem Ci że masz wyjątkowego pecha. Trochę zamówień już w tym sklepie zrobiłem, i nigdy nie było takich jajców. Raz na ładowarkę trzeba było czekać ponad miesiąc i raz na pakiety, ale to 2/42 ogółu. Reszta bez szwanku.

 

EDIT

 

Wprawdzie numer przewozowy paczki dostajemy gdzieś kilkanaście godzin po zrobieniu zakupów (czyli że niby ten 12 czy tam 24 godzinny system wysyłania działa), ale za to status paczki na stronie HK Post jest niedostępny przez znacznie dłuższy czas niż to miało miejsce zanim tego systemu nie było. Jednym słowem - uważam, że system błyskawicznych wysyłek to fikcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.