Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oni pisza to co powinno byc na naszych stronach ( naszej poczty )

Nie widze nic dziwnego ze pisza ze przesylki w polsce z powodu powodzi moga nie byc dostarczane.

Jakos nie bardzo wyobrazam sobie listonosza z paczka z HC brnacego w woderach aby dostarczyc przesylke. Wbrew pozorom sporo jest teraz terenow takich w Polscea nawet jesli nie to cala poczta na pewnych terenach dziala "inaczej "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedziec czy oni najpierw pobieraja kase z karty za zakupiony produkt mimo, ze go nie maja na stanie a potem trzymaja ją do czasu przybycia produktow czyli np. 30 dni ?

 

Tak dokładnie jest jak piszesz.

 

 

Wybierasz towary ze sklepu Dostępne Lub Niedostępne. Płacisz i czekasz aż będzie wszystko dostępne.

Wtedy wysyłają towar.

 

Eski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedziec czy oni najpierw pobieraja kase z karty za zakupiony produkt mimo, ze go nie maja na stanie a potem trzymaja ją do czasu przybycia produktow czyli np. 30 dni ?

To chyba normalne skoro zamawiasz produkt ktorego nie ma na stanie.

Zawsze mozesz potrzymac kase u siebie i czekac az towar bedzie dostepny, ale nikt Ci nie zagwarantuje ze np jak przyjdzie 100szt. a tych co juz zamowili jest 90 to zalapiesz sie na te 10 szt. Bo zanim zauwazysz ze towar sie pojawil to juz go nie bedzie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niektóre produkty 90dni to mało

Masz chyba jakiegos pecha wielkiego, i raczej to jednostkowy przypadek.Mam juz ponad 40 zamowien i tylko raz czekalem na towar okolo 20 dni ale swiadomie zamawialem choc nie bylo na stanie, ale chcialem miec pewnosc ze jak przyjdzie dostawa to sie zalapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

kupiłem tydzień temu co nieco w hk i w piątek pojawił się status "arrived".

jak długo może jeszcze potrwać doręczanie? emocje rosną w związku z paczką bo kilka osób się poodłączyło i teraz muszę być rzecznikiem prasowym poczty w H-K :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

kupiłem tydzień temu co nieco w hk i w piątek pojawił się status "arrived".

jak długo może jeszcze potrwać doręczanie? emocje rosną w związku z paczką bo kilka osób się poodłączyło i teraz muszę być rzecznikiem prasowym poczty w H-K :D

Będzie szła przez kontrolę celną. Jeśli nikt nie będzie się czepiał zawartości, wartości itp. co ostatnio zdarza się coraz częściej:? to paczka będzie u Ciebie w przeciągu paru (2-4) dni. Z doświadczenia wiem, że jeśli status arrived widnieje dłużej niż 5 dni, tzn, że są w drodze dokumenty z urzędu celnego. Nie jest to jednak reguła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie, że mam farta? za towar zapłaciłem dokładnie 23 go maja, towar był na stanie magazynowym, historia wysyłki wygląda tak:

 

Posting Date Drop-off Point Origin

26-May-2010 Cheung Sha Wan Post Office Cheung Sha Wan Post Office

Date # Location Delivery Status

26-May-2010 Hong Kong Item posted and is being processed.

26-May-2010 Hong Kong In transit.

27-May-2010 Hong Kong Processed for departure.

27-May-2010 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 27-May-2010

29-May-2010 Poland Arrived and is being processed.

 

myslałem, że "processed" oznacza, że już jest na poczcie polskiej a nie w UC, mam nadzieję, że zakupy za 100$ - w sumie kilka pakietów lipol, dwie ładowarki, nie zrobią wrażenia na celnikach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.