Jump to content

Fly Cam One ECO - opinie


kuba r.

Recommended Posts

Nie wiem czy dobry dział, jeśli nie, proszę moderatora o przeniesienie.

 

Od dawna interesowała mnie kamerka FCO, ostatnio znalazłem coś takiego - http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=12104 - FCO ECO. Co o niej sądzicie? Może ktoś takową posiada? Czekam na opinie i wszelkie dodatkowe informacje :) jakie zdjęcia można robić tą kamerą i jak ogólnie wypada w roli aparatu i kamery? Jaki pobór prądu ma taka kamerka? (żeby się nie okazało, że będzie brała więcej prądu niż cały model :D)

wiem, że było kilka wątków na temat FCO, ale chodzi mi właśnie o wersję ECO.

 

pozdrawiam,

Kuba

Link to comment
Share on other sites

Witam

Czarku do FCO i FCO2 też trzeba było dokupić kartę pamięci.

Kuba czytając opis tej kamery to praktycznie jest to to samo co FCO2 tyle tylko, że zasilana z odbiornika (FCO2 ma własne zasilanie Li-xxx wystarczające na ok. 20min. filmu) i ma większą kartę pamięci do zainstalowania (FCO2 mogła mieć max. 2GB).

Jak wygląda obraz z tych kamer zobaczysz na moich filmach w youtube.

Link to comment
Share on other sites

Czyli muszę dokupic karte.

Kurcze, jakoś to wszystko stoi na głowie.Powyższy cytat brzmi jak tragedia... Ceny kart sa w tej chwili tak niskie, ze praktycznie takowy zakup jest pomijalny. Kupujemy (nie tylko Ciebie sie to tyczy - wszystkich - mnie także)drogie aparatury, modele, które czasem w niedoświadczonych rekach "żyją mniej niż sekunde" - i przełykamy tę gorycz - kupujemy nowe, ale karta, taka drobinka. Jakos to takie dziwne. Może jednak żle interpretuję Twoją odpowiedz - jeżeli tak to PRZEPRASZAM...

Link to comment
Share on other sites

DJ. Interpretujesz dobrze. To wynika niestety z mojej sporej niewiedzy na temat kamerek. (modeli też) Jestem takim samoukiem, duzo niestety na błędach sie muszę uczyć. Ciekawe jaką karte trzeba dokupić do FCO1 ?

Link to comment
Share on other sites

Witam

Czarek no nie rób obciachu swoim dziecim. Jak nie wiesz jaką kartę, to spytaj się dzieciaków.

Tak przy okazji, po kolejnym takim infantylnym pytaniu postaw przecinem między 4 a 3.

Gdzie? W liczbie określającej Twój wiek :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam

Czy kolega Czarek66 nie ma czasem tej kamerki http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=9178 ?

bo fly cam one v2 nie ma wbudowanej pamięci i bez karty sd nie nagra się ani 1s filmu.

Rozdzielczość zdjęcia fly cam one v2 i eco to 1,3 mpx ogniskowa obiektywu to 6,5mm czyli w przeliczeniu na 35mm będzie około 38 mm, czułość odpowiado iso 100, jasność obiektywu to 3,0

pozdrawiam Radek

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem FCO Eco. Używam ją namiętnie na ASW-28 (EPP) Jak w opisach sklepów zasilana jest z odbiornika co eliminuje konieczność zabierania w powietrze kolejnych gramów. Całość waży niecałe 20 gr. "głowica" czyli kamera jest umieszczona na stojaku i połączona taśmą z "jednostką centralną). Wszystko zapisywane jest na karcie micro SD. Ja dokupiłem 2 GB i w zupełności wystarcza - 20 min zajmuje nieco ponad 900MB przed kompresją na kompie. "Jednostak centralna" posiada gnizado mini USB więc mozna bezpośrednio bez wyjmowania karty ściągnąć film na kompa. Kamera rozpoznawana jest jako dysk wymienny. Moim zdaniem miodzio-rewela. :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.