Skocz do zawartości

Nowości Spectrum


Marioo

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kazdy ma swoj gust-wg mnie jest obrzydliwa!!

Sam jesteś obrzydliwy. I brzydko latasz!

;-) :P XD

 

 

A na serio, to stylistyka typowa dla Spektrum. Też specjalnie do nie nie przemawia, ale przynajmniej wreszcie mają nadajnik dla miłośników pulpitów. Tylko te drążki faktycznie jakoś blisko siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanwa/airtronics świeci się jak psu ja.....ca - ohyda!

Ten pulpit spectrum dx10 trochę wygląda jak zabawki transformens :P Jakoś zawsze samymi kciukami machałem przy aparturach od początku i chyba tak już mi pozostanie :wink:

Natomiast jakoś premiery spectrum nie wyleczą mnie z cieknącej ślinki na widok Aurory :D

Chyba się ..... :crazy: he he he

Mam nadzieję że moja ulubiona MX-16s się nie obrazi :mrgreen:

 

Norman możemy się zamienić :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nadajnik ma być ergonomiczny

I to jest pomysł na biznes :)

Skoro istnieją firmy zajmujące się tuningiem samochodów, z kolei inne firmy oferują skórki do telefonów komórkowych, to może tuning nadajników też by się sprawdził. Sanwa SD10, czy Aurora w obudowie typu Graupner MC-19, z dużym wyświetlaczem na górze. Ja bym się skusił.

PP

 

PS

Sugerowana cena detaliczna za zestaw Spectrum DX8, to 340 EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem dlaczego taki szczupły jesteś, jadasz za małe kanapki :)

 

Teraz poważnie. Duża etykietka "EU 10 T" w górnej części panelu pod anteną wygląda efektownie, ale aż się prosi w tym miejscu o dodatkowy wyświetlacz np. dla danych telemetrycznych, stoperów itp. danych obserwowanych podczas lotu. Na górnym wyświetlaczu łatwiej śledzić cyferki, szczególnie w aparaturze pulpitowej, opartej o tułów.

Jak na aparaturę wyższej klasy i zapewne wyższej ceny, mogli się o takie rozwiązanie pokusić.

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.