Skocz do zawartości

Modelarskie prawa Murphy'ego


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Pewnego razu czytałem sobie , na temat tych praw i stwierdzam, że doświadczyć można ich niejednokrotnie w modelarstwie. Jak przystało przychodzą w momencie gdy na to nie mamy najmniejszej ochoty. W moim wypadku szczególnie dobrze sprawdzają się dwa:

1. Jeżeli silnik w modelu ma zgasnąć to wydarzy się to w momencie gdy będzie najdalej od ciebie.

2. Jeżeli na lotnisku jest słup to przy awaryjnym lądowaniu napewno w niego uderzysz.

 

Czy bogata w doswiadczenia i obecna tu brać modelarska może jakieś dopisać?

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

3. Jeżeli znalazłeś miejsce, w którym jest tylko jedno drzewo/ słup to w nie uderzysz.

4. Kiedy starasz się nauczyć zawisu, to Ci wyjdzie dopiero na samej końcówce pakietu i na małej wysokości.

 

A już nie dali Bóg, jak latasz "na pokaz" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszych... sorry, już po północy, wczorajszych przeżyć -

11 - Jeżeli sprzet video nawala w locie i przestaje nagrywać, to zawsze tuż przed tym, jak będziesz mieć okazje do niespotykanych ujęć... :wink:

 

A mogło być takie ładne i udokumentowane spotkanie z LOT-owskim Boeingiem w przestworzach... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 - Jeżeli sprzet video nawala w locie i przestaje nagrywać, to zawsze tuż przed tym, jak będziesz mieć okazje do niespotykanych ujęć... :wink:

 

 

Znam to... Mój drógi film miał być tak piękny.. model wisiał w powietrzu... Szkoda takich ujęć...Aż łezka się kręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. Jeśli w spalince nie wiesz kiedy zabraknie Ci paliwa to mozesz być pewie , ze zabraknie go w zawisie 1m nad ziemią

 

ale wyyslacie

Nooooooooo. :devil: Tak się przejął zakładem, że chyba ćwiczy w snach :devil: bo na żywo jeszcze nie widziałem i nie słyszałem :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.