Skocz do zawartości

film wojenny


Dareus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Możliwe ,że nie jest to w temacie ,nie ma ani samolotu ,ani kamera nie lata :lol:

Jednak są tam modele ,nawet kilka , a parę z nich jest RC,no to niby by tutaj pasowało:-)

Kręciliśmy w/w dość długo , licząc budowę i klejenie wszystkiego bedzie jakieś pół roku.

Wiecej można poczytać ,zobaczyc zdjecia z planu na stronie Naszej.

Zapraszam do oglądania ,ale koniecznie z włączonymi głośnikami ( Dolby ).

W razie uznania ,że nie jest to miejsce dla tego filmu ,proszę o usunięcie linków.

 

wersję sa dwie :

sepia

kolor

 

Gratuluję Tym ,którzy wytrwają do końca ( film nadaje się w oryginale na TV 32 cale)

 

Pozdr

Dareus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Dziękujemy za dobre opinie i za wytrwanie do końca .Po Popcorn zapraszamy do kasy:-))

Z tym więcej to problem troszeczkę , ja zapewne Panowie przeczytaliście na stronie ,budowa makiety ( małe miasto) pochłonęła duzo czasu ( ale nadal istnieje) i kasy.

Sam film (modele ,budowa,piro,aktorzy:-) ) kosztwał parę tysiecy....achh :x

Mam już gotowy kolejny model ( T 34 1:16 ) strzelajacy działiem (ogień i huk) z zamontowaną kamerą w miejscu kierowcy .

Plan jest aby teraz nakręcić duży film , ujecia z zewnatrz i z kierowcy ,olbrzymie wybuchy ( sa tez gotowe dwa 1:16 tygrysy ) i duży plan , z latajacym samolotem....achhh

Niestety koszt wstępny ( bez HD ) to około 11.000 zł , a w tym czasie zaczynam budowę dwóch OP 1:50 , i moze braknąć kasy .

Gdyby jednak się udało , to zapewne pochwalimy się ,licząc na przychylne opinie lub krytykę Panów . :lol:

 

Zapraszam na strone i do śledzenia losów przyszłego Spielbierga :lol::lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :jupi: :jupi:

 

pozdr

Dareus z rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponownie dziękujemy za uznanie ,aż strach pomyśleć co by było gdybysmy mieszkali w Holywood :lol: :wink: :wink:

Co do kwoty:

nie wiem czy jeden z kolegów dobrze zrozumiał :

ten film kosztował prawie 2000 zł ( bez kosztów oczywiscie kamery i 4 aparatów)

następny o którym pisałem ,jeśli powstanie to unicestwi dwa modele Rc 1:16 .jeden to Tygrys za pare stówek raptem ,ale ten T34 z kamerą to juz wart jest około 2-2,5 tys. I oczywiscie koszt budowy makiety w skali 1:16 będzie duzo większy niż poprzednio. W arkusz Excel powstawiałem po prostu na miejsce tych wydatków w skali 1:35 ,wydatki w skali 1:16 plus 3 skrzynki piwa i wyszło prawie 10....no cóż ,nie o kase tu chyba chodzi ,ale o zabawę....:-)))))

No oczywista sprawa ,że te wydatki to powalają cały projekt ,juz nie mówiąc o domowym banku:-)))))

 

Ale najbardziej cieszy mnie ,że się pomysł spodobał i choć kilku z Was sprowadził usmiech na usta ( no ten Szwab jak beka choćby:-0))) )

pozdr

Dareu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

:-)

no cóż ,mamy rozdeptane uszy ,więc padło na Betojakostam:-)

- materiały wybuchowe oraz zapalniki ( z druta) pochodzą z własnej produkcji ,typowa "saperka" z programu -zrób to sam:-)

Skład ( jestem juz 20 lat po służbie to moge powiedzieć :-) )

PMA

zapalnik -klasyczna stłuczona żaróweczka na 12 V ( choinka itp)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje za pomysł i wytrwałość. Chyba każdy z nas myślał kiedyś o zrobieniu czegoś takiego, ale niewielu wystarczyło samozaparcia, by to zrealizować.

Mam jedną sugestię. Rozumiem, że możecie nie dysponować takim sprzętem, ale efekty wybuchów i poruszanie się modeli były by bardziej realistyczne, gdyby filmować je w większej częstotliwości klatek i odtwarzać w nieco zwolnionym -tempie kwestia skali a efekt od dawna stosowany w efektach specjalnych.

W każdym razie jeszcze raz gratuluję i czekam na kolejny filmik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.