Jump to content

Myszołów z Dęblina


ksionc

Recommended Posts

Co powiecie na to? Może konstruktorzy tego modelu są wśród nas, na forum? Jeśli tak to chciałbym żeby się wypowiedzieli :lol: Fajny model, ale najbardziej zadziwiła mnie kwota przeznaczona na jego budowę... Zresztą obejrzcie sami i sami oceńcie :)
Link to comment
Share on other sites

No trzeba jakoś zdobyc pieniążki. :D To żart, nic nie sugeruję. :roll:

Swoją drogą nic nie wiadomo co tam pod folą, skąd plany? Jeśli ktoś z zespołu opracował konstrukcję-należy się honorarium. Ale "na oko" nie wygląda na topową konstrukcję. Obym się mylił, czego życzę z całego serca zespołowi Myszołowa. :jupi:

Link to comment
Share on other sites

heh właśnie ciekawi mnie ta kwota :shock: może jakieś pozłacane elementy do niego wsadzili? :lol2: A tak na serio-to może jakieś specjalne elementy z tworzyw typowo lotniczych zostały użyte? może jakiś specjalny rodzaj materiału... bo chyba silnik by aż tyle nie kosztował żeby tyle model wyniósł... Fajnie by było gdyby się odezwał ktoś , kto miał kontakt z tym modelem i wie coś więcej...

Link to comment
Share on other sites

Piotrek2136, To juz zależy od klasy w której startuje. Odbiorniki, silniki i serwa to najzwyklejsze modelarskie, ale w klasie Advanced można dodatkowo stosować np. stabilizację. Nasza ekipa wybiera się na SAE East w maju, i właśnie jest na etapie testowania modelu w skali 1:2. Nominalnie bedzie 2,6m rozpiętości, a i konstrukcja chyba jak dotąd na SAE niespotykana (ale nie wiem czy mogę zdradzić :P)
Link to comment
Share on other sites

Panowie słyszeli takie słowo "marketing" :?:

 

7tys brzmi dobrze, policzcie radio, serwa, materiały, silnik, materiały eksploatacyjne itd. przyda się też aby coś zostało w modelarni, jakiś dremelek albo coś w tym stylu :wink:

 

Nie ma co im wyliczać tylko "podziwiać" i życzyć powodzenia :wink:

 

A pan z wąsem [prezenter] i tak wymiata, do tego ta puenta :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chłopaki tworzyli całą modelarnie od 0, dlatego wyszła taka kwota. Nie ma w tym wyjazdu wliczonego. Może coś więcej napisze Wojtek jak wróci ze stanów :) Podobno sama wysyłka Myszołowa kurierem kosztowała 8k zł...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ooo Panowie :lol: Mam wspaniała wiadomość: Myszołów podołał oczekiwaniom :D Dopiero co obejrzałem Teleexpress i mówili o nim i o całej ekipie w superlatywach ;D Miał unieść kilkanaście kilo ładunku i uniósł :jupi:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.