Skocz do zawartości

Myszołów z Dęblina


ksionc

Rekomendowane odpowiedzi

No trzeba jakoś zdobyc pieniążki. :D To żart, nic nie sugeruję. :roll:

Swoją drogą nic nie wiadomo co tam pod folą, skąd plany? Jeśli ktoś z zespołu opracował konstrukcję-należy się honorarium. Ale "na oko" nie wygląda na topową konstrukcję. Obym się mylił, czego życzę z całego serca zespołowi Myszołowa. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh właśnie ciekawi mnie ta kwota :shock: może jakieś pozłacane elementy do niego wsadzili? :lol2: A tak na serio-to może jakieś specjalne elementy z tworzyw typowo lotniczych zostały użyte? może jakiś specjalny rodzaj materiału... bo chyba silnik by aż tyle nie kosztował żeby tyle model wyniósł... Fajnie by było gdyby się odezwał ktoś , kto miał kontakt z tym modelem i wie coś więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek2136, To juz zależy od klasy w której startuje. Odbiorniki, silniki i serwa to najzwyklejsze modelarskie, ale w klasie Advanced można dodatkowo stosować np. stabilizację. Nasza ekipa wybiera się na SAE East w maju, i właśnie jest na etapie testowania modelu w skali 1:2. Nominalnie bedzie 2,6m rozpiętości, a i konstrukcja chyba jak dotąd na SAE niespotykana (ale nie wiem czy mogę zdradzić :P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie słyszeli takie słowo "marketing" :?:

 

7tys brzmi dobrze, policzcie radio, serwa, materiały, silnik, materiały eksploatacyjne itd. przyda się też aby coś zostało w modelarni, jakiś dremelek albo coś w tym stylu :wink:

 

Nie ma co im wyliczać tylko "podziwiać" i życzyć powodzenia :wink:

 

A pan z wąsem [prezenter] i tak wymiata, do tego ta puenta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.