Skocz do zawartości

24.04.2010 Warszawa


pacek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dzięki wszystkim za super zabawę,

do tej pory mam kaca po locie nie swoim modelem :mrgreen: jak ja to zrobiłem :?: . dzięki Mariusz za zwrócenie uwagi bo pewnie bym leciał jeszcze troche dłużej :mrgreen:

 

a może jakaś relacja i więcej fotek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Łukasz da coś ze strony swojej eskadry .Jest tam zdjęcie twojego przecinaka po czołowym przecięciu Piotra skrzydła .Ładnie złapałeś poszycie w kadłub.

A tak poza tym pięknie obfotografowany pojedynek Jonka z Pitrem.

Widać klasę pilotów.Jonek bez lotki odpiera atak na nożu, na wysokości oczu (zdjęcia nr 59 i dalsze).Pięknie też chwycone zdjęcie 37.

>>>>Zdjęcia Łukasza WWII <<<<

>>>>Zdjęcia Łukasza WW I <<<<

Zdjęć z WWI już nie będę komentował .Widać że fotograf czuje na czym ta zabawa polega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje organizatorom za te zawody, miejsce było świetne szczególnie jeśli chodzi o wykoszoną trawe pod WWI. Ciesze się, ze były słupki i, że całe zawody odbyły się w miłej atmoswerze.

 

Po obejrzeniu zdjęć Tochego myślę, że trzeba by tu przyznać jeszcze jeden puchar :mrgreen:

Zdjęcia z pogoni za Jankiem będę oglądał chyba przez tydzień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przyjmuje zakłady: Ja mam tylko jednego faworyta i jestem gotów na niego postawić xxx kwotę :lol:

Tak jak królowa jest tylko jedna - DODA

tak MISZCZ jest tylko jeden :!: :!: :!: :jupi:

Jeszcze raz gratuluję !

 

p.s. szkoda, że nikt nie przyjął mojego zakładu. Miałbym za co kupić silnik do WWII :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.