Skocz do zawartości

Wrocław - Lipowa 22-23,05,2010r. - Aircombat ACES i ESA


Olorin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam przyjemność ogłosić zapisy na wrocławską edycję zawodów Aircombat ACES. Tym razem miejsce zawodów opuszcza stolicę dolnego śląska i wędruje do Lipowej koło Grodkowa. Myślę, że zmiana będzie pozytywna z wielu powodów, m.in. świetnie przygotowany teren. Tydzień przed naszymi zmaganiami na tamtejszym terenie odbędą się zawody w akrobacji F3A.

 

Termin zawodów: 22-23,05,2010r.

Planowane jest rozegranie po cztery rundy w każdej z kategorii oraz oczywiście finały. W zależności od ilości zawodników możliwe, że będą rozegrane również półfinały.

 

Istnieje możliwość rozbicia namiotu i przenocowania na miejscu.

 

Zapisujcie się na adres: karolwd [na] gmail.com podając:

Kategorie w których startujecie: WWI i/lub WWII

Kanały oraz pasma częstotliwości dla każdej z kategorii.

 

Na zgłoszenia czekam do 20.05.2010r.

 

Zdjęcia oraz mapkę dojazdu można oglądać na stronie: http://www.smofeniks.pl/

 

Strona z aktualną listą zapisów: LISTA ZAPISÓW

 

Karol.

PS.

Można zapisywać się również na zawody ESA które odbędą się w Niedzielę 23.05.2010r.

Proszę podawać kategorie (WWI i/lub WWII) oraz kanały.

 

ZMIANY ZMIANY ZMIANY

Po pewnych ustaleniach siłą porozumienia ustala się co następuje:

W sobotę: 3 rundy WWII oraz finał i rozdanie pucharków za WWII oraz dwie rundy WWI pod wieczór. W niedzielę dolatujemy jedną rundę WWI i finał oraz rozgrywamy zawody ESA w kategoriach WWI i WWII. Oczywiście wieczorem w sobotę przewidujemy ognisko lub grilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.Powodem zorganizowania zawodów dwódniowych są odległości ,które trzeba pokonać aby wziąć udział w Bitwie o .......Pokonanie 300 czy 400 km.-ok.5-6 godzin,6-8 godzin zawody,5-6 godzin powrót.Panowie to nie żarty, w sumie daje 16-20 godzin.Tym bardziej,że dzięki sędziowaniu kolejek przez zawodników,którzy odbyli już lot w danej turze takie zawody ciężko nazwać relaksem,a raczej ciężką harówką.A przecież czasami trzeba coś jeszcze podkleić,czy zmienić przy modelu.Więc pytam się,gdzie tu czas na RELAKS ? Przecież nawet jak wrócicie po jednym tak bogatym we wrażenia dniu do domu ,to padniecie jak kawki i Wasza kobieta i tak nie będzie miała z Was pożytku.Ba powiem więcej nawet nadzoru pełnić nie dacie rady Very Happy .W Lipowej są naprawdę niezłe warunki.Na tym prywatnym lotnisku naszego bardzo dobrego kolegi z Grodkowa Jana Żywca będzie na nas czekać trawka przycięta jak na polu golfowym,siatka ochronna,duży namiot ze stołami i ławami,miejsce dla samochodów i namiotów a nawet Toj-Tojka.Jak komuś mało,lub nie lubi namiotu lub Toj-Tojki może zarezerwować nocleg w hotelu „Zameczek” 49-200 Grodków, Ul. Kasztanowa, za ok.90 zł/os. ze śniadaniem.Chcielibyśmy aby zawody były rozegrane w spokoju bez pośpiechu i nerwowego trzepotania nabiałem Laughingz wieczornym chmielowym grillem i nocnymi lotami Killera. Proszę Was zabierzcie głos na forum co sądzicie na ten temat i na pomysł połączenia spaliny ACES,I WŚ i ESA.Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miszczu

Ja jestem za tym żeby jednego dnia zrobić WWII i WWI (bo przecież się da) a drugiego ESA WWII i WWI. Pozatym rozgrywanie po 4 rundy+finał to troche za dużo moim zdaniem. Zwróćmy uwage na to, że za 2 miesiące mamy mistrzostwa świata w Niemczech na które trzeba przygotować troche sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan czasowy zawodów.

 

22.05.2010r. - Sobota

godz.

9.00 - 10.00 --rejestracja

10.15 - 10.45 --ocena statyczna modeli WWI

11.15 --start 1 rundy WWII

12.15 --start 2 rundy WWII

13.15 --start 3 rundy WWII

14.15 - 15.00 --przerwa

15.00 --finał WWII

15.45 --zakończenie WWII

16.30 --start 1 rundy WWI

17.30 --start 2 rundy WWI

19.00 --ognisko/grill

 

23.05.2010r. - Niedziela

godz.

9.00 --start 3 rundy WWI

10.15 --finał WWI

11.00 --zakończenie WWI

 

Aircombat ESA WWI i WWII:

10.00-11.00 --rejestracja

11.30 --start 1 rundy WWII

12.15 --start 2 rundy WWII

13.00 --start 3 rundy WWII

13.30 --finał WWII

14.30 - 16.00 --wszystkie trzy rundy WWI

16.30 --finał WWI

17.00 --zakończenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Pragnę przypomnieć o zapisach :)

 

Kolejna sprawa to noclegi, pogoda nas nie rozpieszcza ale podobno ma być ładnie od piątku a przynajmniej ma być ciepło i ma nie padać. Kilka osób pytało o miejsca noclegowe, udało mi się znaleźć takie oto lokale, oprócz wspomnianego wcześniej przez Wojtka hotelu "Zameczek":

 

1. Motel - Restauracja Grodek Dzwoniłem do nich, podali mi, że pokój 2os. - 120zł a 4os.-140zł. Motel w Grodkowie.

 

2. Hotel - Restauracja PIAST Sp z o.o W Brzegu, ok 20 km od Grodkowa. Tu nie dzwoniłem ale na stronie podają, że pokój 2 osobowy to 80 zł.

 

We wszystkich miejscach należy robić rezerwacje dla pewności. Rezerwacje każdy robi we własnym zakresie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Kilka informacji z frontu.

Jak wiadomo w kraju są powodzie, z tego co się zdążyliśmy dowiedzieć to mosty w Opolu w dniu wczorajszym były zamknięte, właśnie w radiu podali, że most na Odrze w Oławie może zostać lada chwila zamknięty. Do Soboty jeszcze daleko i woda powinna zacząć opadać.

 

Jeśli chodzi o stan lotniska i drogi dojazdowej na pole to właściciel terenu podaje, że pole jest dobrze wydrenowane a drogi są w bardzo dobrym stanie. Nie ma problemu ze stanem lądowiska ani dojazdem. Nawet podczas powodzi w 1997r. te tereny nie były zalane i wody nie było widać. Tak więc miejscówką się nie musimy martwić.

 

Na miejscu ma być dostępny namiot - pawilon, jednak jest to namiot w którym będzie można coś naprawić, zjeść, są tam stoły i ławki. Nie jest to namiot sypialny :P.

 

Jednocześnie przypominam, że dzisiaj ubiega termin zapisów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Niestety w związku z pogarszającą się sytuacją powodziową i pogodową na dolnym śląsku, jesteśmy zmuszeni odwołać zawody Aircombat we Wrocławiu - Lipowej. Fala powodziowa na Odrze ma dojść do Wrocławia w nocy z piątku na sobotę. Nieznany jest stan dróg dojazdowych. Tak więc w związku z tym, że grono osób będzie ratować swój dobytek odwołujemy zawody.

 

Przewidywany termin odbycia się zawodów: 12-13.06.2010r.

 

Przepraszamy za zaistniałą nie z naszej winy sytuację. Mamy nadzieje, że zbierzemy się w późniejszym terminie.

 

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu !!! Czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego jak zmienił się obraz całego mojego dzisiejszego dnia ?! Zamiast cały dzień spędzić przy samolotach czeka mnie dokończenie skręcania mebli (których nie udało mi się skręcić wczoraj do 23:00), później płytki na ścianie w kotłowni a jutro z pewnością wizyta u teściowej. Dziękuję ci bardzo. :twisted:

 

Właśnie Ania powiedziała, że jeszcze dzisiaj będzie wizyta u teściowej. :shock: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć!

 

Ogłaszam ponowne zapisy na zawody Aircombat we Wrocławiu Lipowej. W związku z tym, że zaraz po tych zawodach będzie edycja w Poznaniu to zawody w spalinie WWI i WWII odbędą się całkowicie w sobotę 12.06.2010r.

 

W niedzielę 13.06.2010r. planowane są zawody ESA Aircombat w obu kategoriach WWI i WWII. Czy konkurencja elektryków się odbędzie będzie zależało od was a konkretniej od tego czy będą chętni.

 

Proszę o wysyłanie maili do mnie na adres karolwd[na]gmail.com a w treści podajcie:

Imię i Nazwisko

Kategorie:

WWI i/lub WWII oraz kanały

ESA WWI i/lub ESA WWII oraz kanały

 

Można też zgłaszać się telefonicznie: 668 349 897

 

Miejsce akcji bez zmian.

 

Na zapisy czekam do 10.06.2010r. ale czym wcześniej tym lepiej !!!

 

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.