Jump to content

SŁUPSK 08.08.2010r


jędrek

Recommended Posts

Witam

W dniu 08.08.2010r. (niedziela) planujemy zorganizować u nas na lotnisku Aeroklubu Słupskiego w Krępie małe spotkanie na wspólne polatanie :D . Imprezę planujemy rozpocząć około godz. 9.00. Wszystkich chętnych udziału w spotkaniu proszę o wpisywanie się w tym wątku, abyśmy wspólnie z Kolegami mogli się odpowiednio do spotkania przygotować :faja: . Zapraszamy serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Witam. Moja połowica zadeklarowała na to spotkanie drożdżówkę, kruche i inne majonezy. Myślę że z kolegami ze Złotowa ( po przedyskutowaniu, wszak są wakacje) się stawimy. Ja na 100%. Tylko, Jędrek użyj swoich zmysłów i zdolności żeby była pogoda 8) . Bo dzisiaj za oknem :evil: .

Link to comment
Share on other sites

Hej Jędrek - przednia inicjatywa. Zgłasza się Koszalin. Będzie nas trójka (Zenek, Benek i Ryszard).

Witam

Cieszę się, że będziecie. Bliżej terminu spotkania podam więcej szczegółow. Dzisiaj z kolegami robimy naradę wojenną komu, czym, dlaczego i za ile :faja:

Link to comment
Share on other sites

Pogoda będzie :faja: .

Z tym się zgodzę na 999,99% :lol: pytanie - tylko jaka ... pochmurna :?: deszczowa :?: wietrzna :?:, oby nie wszystkie na raz ;D. Osobiście nie wybieram żadnej z wymienionych. Poproszę o słoneczną z lekkim wiaterkiem i temperaturą 20-25st :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.