Skocz do zawartości

SŁUPSK 08.08.2010r


jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Przygotowania do naszego spotkania trwają 8) . Jako lądowisko dla modeli mamy wykoszony teren (nisko) o powierzchni około 35m x 70m z możliwością przedłużenia do około 110m dla startu większych modeli. A do latania parę ładnych hektarów. Fotki z niedzielnych przygotowań:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

sam wiceprezes sekcji modelarskiej w akcji :faja:

 

P.S. Ben , pogoda będzie lotna, słonecznie , z małym wiatrem :faja: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jednak imprezka się odbędzie. Ja zabieram żonkę, synka ( niech już się uczy), no i pewnie przyciągnę z dwóch kumpli. Mogę też zabrać to co mam na sklepie, ale nie wiem czy to ma sens, bo nie wiem ilu nas tam będzie. Jak zabiorę asortyment, to modele będę musiał znowu zostawić. No i dylemat jest, bo ciężarówki nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Im bliżej ustalonego wcześniej terminu (szyfr) tym bardziej wzrasta ruch w eterze. Nasłuch obcego wywiadu na pewno już stwierdził ,, coś się szykuje, tylko do diabła dlaczego rozmawiają otwartym tekstem, pewnie jest to zmyłka, zapewne zbiorą się gdzie indziej,, :D

Andrzej użyj całej swojej Mocy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.