Skocz do zawartości

SŁUPSK 08.08.2010r


jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam. Po rozmowach z kolegami wniosek- JEDZIEMY! całą grupą. Albo wrócimy ,,z tarczą albo (odpukać) na tarczy,, . Najważniejsze jest spotkanie z kolegami. W sumie to ja się cieszę :D , bo mi żona powiedziała ,,jak nie pojedziemy to te wszystkie majonezy będziesz musiał zjeść sam,, 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam - tak trzymać;-) Właśnie wróciliśmy z Andrzejem z kościoła i prognoza mówi, że przynajmniej do 15.00 mamy czas na latanie, później może pokropić. Inna sprawa, że zwykle przy takich wskazaniach jakie są na jutro to przechodzi deszcz bokiem. No zobaczymy, poszły konie po betonie.

 

Co do FPV to dzwonił dzisiaj do mnie kolega Jarek z Bytowa i też odgrażał się, że przyjedzie ze sprzętem. Bierz Krall graty i przyjeżdżaj, w najgorszym razie najemy się kiełbas;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wbrew prognozom noc minęła spokojnie, bez burz opadów i wiatru. Być może front burzowy jest już za nami a te popłuczyny chyba nam nie zaszkodzą :D . Oczywiście o niczym to nie przesądza bo w tej chwili u nas troszkę mży ale przyjmujemy to za dobry znak.

 

A tak na wszelki wypadek, Andrzej zacznijcie już u siebie chmury rozganiać 8) .

 

Wyruszamy. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już też w domku,byliśmy jeszcze polatać na naszym lotnisku Wojtek oblatał swoją Cessnę ze skutkiem pozytywnym a i Maciej nie był gorszy i oblatał Extrima.

Pogoda u nas wieczorem była idealna słoneczko i zero wiatru. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja pierwszy wróciłem do domu?

Ja byłem koło 16stej.

Aż żal było odjeżdzać. Koledzy ze Słupska zaszaleli: grill, kiełbaski, napoje... Żony kolegów zdaje się, że nie tylko ze Słupska dorzuciły ciasta, sałatki, ...

Super! Dziękuję! Jesteście skazani na sukces, oby Wam się zawsze chciało tak jak teraz

:jupi:

Miło było się z wami wszystkimi spotkać.

Filmik z latania po lesie: http://vimeo.com/13981092

Drugi znad drzew jeszcze się uploaduje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdubluję z drugiego foruma ale co tam :

 

Heniu - masz sto całusów (tam gdzie lubisz - hehehe )... juz Ty wiesz co i za co 8)

Ja z Tomkiem bez fruwadłuf tym razem ale nie to ważne ... Ważne że się chciało tak samo jak ekipa ze złotowa , szamocina czy cały "Team Ahaweto - Catering and Show" (*) przyjechali wbrew zdrowemu rozsądkowi . ..

I było fajnie !

Słupsk stanął ( powtarzam stanął i to bez środków dopingujących w postaci niebieskiej tabletki.... kurde chyba gubię wątek..) na wysokości zadania. Gdy zajechaliśmy grille pędziły juz pełną parą ....czekali z otwartymi ramionami , wyszynkiem , kobietami ....( cholera znowu za dużo napisałem hehehe)

 

Pogoda mimo że zmienna nie pozbawiła nikogo sił do walki ! Słońce grzało że aż pot lał się po d....okładnie całym lotnisku ... :lol: a potem "słońce przestało grzać i zrobiło się pogodnie ;)

 

Kontrolna impreza w Słupsku wypadła na 102!

Miejsce super a i warunki są idealne.

 

 

piszę na szybko ale

 

specjalne podziękowania należą się też Pani Janinie - żonie Adama

za ciast wybór wszelaki za "majonezy" za wspaniałą "sałatkę z jabłkiem " bez jabłka ;) która zniknęła jako pierwsza... !! Była boska co ja niżej podpisany poświadczam odciskami palców tłustych od oliwy z sałatki :lol:

 

Podziękowania dla WSZYSTKICH którzy przyczynili się do tego jak ten dzień wyglądał.

Nawet jeśli nie wymienieni to nie zapomniani !

 

(*) - "Team Ahaweto - Catering and Show" Pani Janina zapewniła catering sama od siebie co doskonale uzupełniło starania Ekipy ze Słupska natomiast Pan Adam dał show kolizji w powietrzu !!! coś dla ciała coś dla ducha ...dziękujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.