Skocz do zawartości

S-1 Swift 1,84m


wojt1125

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dołączona grafika

z niewidocznych elementów: wręga w przejściu skrzydło-kadłub, napęd SW węgiel 3mm, napęd SK bowden. napędy trochę kolidują mi z alu rurką (na bagnet) i mam mało miejsca na przeciągnięcie gumy żeby spiąć razem skrzydła. ale daję radę.

 

fotki z latania są tu:

http://www.forum.aer....php?f=59&t=361

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy nie spinam skrzydeł, robię ciasne pasowania bagnetu podstawowego jak i wspomagającego.

U mnie w srodku są trzy pówręgi, między pierwszą i drugą serwa wysokości i kierunku, między drugą a trzecią podłużnice z mocowaniem kółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Swift w wersji szybowcowej

Dołączona grafika

Ten szybowiec zadziwia mnie za każdym razem gdy dostanie nowe skrzydełka.

Obecnie przyłożyłem się do roboty, odchudziłem konstrukcje i moje uwagi są nastepujące:

waga powyżej 1kg zdecydowanie do akrobacji jest lepsza, przy obecnej około 750g właściwości lotne szybowca są lepsze, ale akro już nie takie fajne.

Testowałem go również z silnikiem i jest poprawa, ale dalej to nie to samo, co było przy wadze 1200g.

Prawdopodobnie dostanie dodatkowe obciążenie pod SC, aby zwiększyć energią kinetyczną w lotach akro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych testach jestem już prawie pewien, że nie osiągnę tego, co zaprezentował Wojtek na swoim filmie.

U mnie wersja szybowcowa lata, ale jako akro jest do bani.

Model aby wykonać prawidłowo wiązankę potrzebuje ogromnej szybkości, której w wersji szybowcowej nie da się osiągnąć.

Odchudzanie konstrukcji jest błędem, model fajnie lata przy wadze 1kg i wyżej, o lotach szybowcowych można wtedy zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.