Skocz do zawartości

Nieuport Triplane - ESA WWI


Olorin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jako, że jeszcze nie startowałem w ESA WWI postanowiłem zbudować model którym będzie można powalczyć w tej jakże pięknej dyscyplinie. Ostatnio lubię robić różne wynalazki więc wybór padł na ten oto samolot:

 

Nieuport Triplane

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Kilka dodatkowych fotek.

 

Dane modelu:

Rozpiętość: 850 mm.

Waga gotowego do lotu: 440 g.

Silnik: TowerPro 2408-21T Black

Regler: JETI 18 A

Śmigło: 8x4.3 SF

Pakiet: Turnigy 1300 mAh, 3S

Serwa: 4x TG9e

 

Oraz filmik:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=qefcP_pOaXs

 

Model lata bardzo poprawnie, chociaż wymaga jeszcze kilku kosmetycznych poprawek. Na razie zostaje jak jest bo przed zawodami nie mam już czasu na obloty :)

Oczywiście elementy takie jak pilot z SZALIKIEM i karabin zostaną obowiązkowo dodane, nie omieszkam też dodać owiewki. No i oczywiście kółka do poprawy te zrobione były na szybko do oblotu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda .... gratuluję :-)

 

Ciekaw jestem jak będzie ze zwrotnością Twojego modelu, Fokker Pelikana jest piękny ale lata "ospale" a to nie pomaga w walce.

Model ślicznie wygląda i bardzo mnie cieszy, że pojawiają się nowe konstrukcje w kategorii WWI - będzie ciekawie w Bolesławcu :lol2:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, spokojnie widzę, tak łatwo się nie dam. Mi jakby co zostają jeszcze dwa płaty a wam? No i jeszcze są takie wynalazki jak ster kierunku który ma świetną skuteczność!

 

A na WWII to ja się odgryzę, jak ktoś pamięta Rurowe I-16 to wie o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.