Skocz do zawartości

Corsair z CMPRO jakie serva i zasilanie odbiornika ?


attyla

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 244
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

O tak , tu rzucanie sobie mięsem to prawie jak wyrywanie sobie łopatki przez 3 latków w piaskownicy :lol2:

Tylko patrzeć jak zejdą się mamusie i zaczną opowiadać co to ich pociech nie potrafią , nawet lotniskowce z samolotami RC budują (ale swego czasu to był chicior na forum )

 

Buduj , buduj dalej tego korsarza , tylko powiadom kiedy oblot ,samochód trzeba będzie zagarażować. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA MODELARZY CZYTAJĄCY TEMAT - SSAK NIE MUSI - NIE MA SIĘ WYGINAĆ DO KRÓĆCÓW!!!

 

tylko jedna wielka uwaga !! Pisz prawde i to ty nie wprowadzaj w błąd. Oczywiście SSAK NIE MUSI się wyginać do krućcy, ale może. Bo jaki jest w tym problem jak on tam się znajdzie ?? Marcin ja nie twierdze że moje zbiorniki są jedyne i słuszne, więc i ty nikomu nie zabraniak tak ich wykonywać, bo żaden z nas nie jest pępkiem świata z wchłoniętą całą wiedzą, i wyłuskaną jedyną i słuszną teorią !!

 

armand, masz racje kiedyś klaśnie skrzydłami, ale jak się bawić to się bawić to tylko model i chlastać za niego się nie będę. Jak nie jeden to drugi. Patrząc na co poniektórych modelarzy widzę że zbyt uczuciowo podchodzą do zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem juz nic nie pisać ale nie wytrzymałem; Tomek piszesz, że zaglądasz tu bo dużo się dzieje. W/g mnie to dziać się dopiero będzie za kilka dni... Jak podał nasz kalendarz forumowy za kilka dni urodziny będzie miał nasz sławny Volti - Dyzma polskiego modelarstwa , czy z tego powodu Admini przewidują jakąć uroczystość :jupi: :lol2: :devil:

 

EDIT; po przeczytaniu usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armand, masz racje kiedyś klaśnie skrzydłami, ale jak się bawić to się bawić to tylko model i chlastać za niego się nie będę. Jak nie jeden to drugi. Patrząc na co poniektórych modelarzy widzę że zbyt uczuciowo podchodzą do zabawy :D

 

Uczuciowo, tak ale dopiero od 2m rozpiętości w akrobacie :ble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jedna wielka uwaga !! Pisz prawde i to ty nie wprowadzaj w błąd. Oczywiście SSAK NIE MUSI się wyginać do krućcy, ale może. Bo jaki jest w tym problem jak on tam się znajdzie ?? Marcin ja nie twierdze że moje zbiorniki są jedyne i słuszne, więc i ty nikomu nie zabraniak tak ich wykonywać, bo żaden z nas nie jest pępkiem świata z wchłoniętą całą wiedzą, i wyłuskaną jedyną i słuszną teorią !!

 

Motyl absolutnie nie zabraniam :) Jednakże napisałem tak aby kolejnemu nie przyszło do głowy że wężyk MUSI się tak wyginać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Alianora, pytałeś wcześniej o makietowate podwozie.

Grzebię po różnych stronach podwoziowych i znalazłem jeszcze takie nakładki imitujące amortyzatorki (to jest fajne i stosunkowo tanie): http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXET63&P=7 - idąc za tym linkiem znajdziesz inne modele, albo może i inne sklepy :)

 

A tak wogóle to co słychać w sprawie Corsaira?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem :D

 

Oblot niby mial się odbyć, wszak byliśmy na lotnisku, ale z powodu kilku błędów "młodego" oblot się nie udał.

 

A błędy "młodego' to:

 

- niedotarty silnik który nie chciał się ni jak regulować

- aparatura źle skonfigurowana tzn. drążek gazu zamiast terkotki mial normalne centrowanie :/

 

Ale próba lotu była, sam z kółek nie wystartował bo mieliśmy przejściowe problemy z długością trawy na lotnisku, więc Mariusz wyrzucił mi model z ręki, ale tu niestety problemem okazał sie silnik który odmówił posłuszeństwa na 1sek po wyrzucie :D

 

efekt taki że wyrwało się tylko podwozie główne które wklejone było tylko na CA.

 

Teraz niestety nie mam zbyt czasu na loty, i myślę że Mariusz dalej poczeka na mnie i nie porwie się sam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.