Skocz do zawartości

PONOWOROCZNE walki koło KŁADKI


pelikan1500

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba miejsce do latania ESA-mi koło KŁADKI weszło NAM w KREW . Przyjeżdża coraz więcej chętnych i to nie tylko do walk ESA-mi ale są też heliki , motoszybowce , małe i średnie elektryki . To fajnie że miejsce się przyjęło. Walki oczywiście jak zwykle ZACIĘTE DO BÓLU :twisted: . Dzisiaj to medal i TUBKĘ kleju do oklejania RAN powinien dostać Wowa :rotfl: co lot to LEKKI DZWON i worek na ZWŁOKI potrzebny - ale był dzielny ON wie co to aircombat.

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz Zbychu.

Jaki Zbychu . ;D :rotfl:

Nie odpuściłem również tym razem ,tylko że Ki 61 ( model Piotrka ) przetrzymał starcia z 4 modelami i nie spadł na ziemię ,mimo wyrwanych węgli ze skrzydła i kadłuba.

Te ostatnie nawet nie przyklejałem tylko przywiązałem gumką .

Wreszcie udało się też w sposób zamierzony!!!,uciąć kilka tasiemek.

Mamy nowego kolegę(Emil ,pierwszy z lewej) którego zmusiliśmy :jupi: do walki bo uczył się latać tak jakoś głupio ,bez tasiemki.

A model ma śliczny(jeszcze),- taki niemiecki

Tak w ogóle to 9-11 samolotów na niebie i nikt się nie kłóci o punkty - super sprawa.

P.S.

Mimo ucięcia taśmy własnej żonie, obiad dostałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiecik znalazł Heniu pół godziny póżniej 25 m. od miejsca zderzenia :D .Leżał przy samej drodze asfaltowej :lol2: .Fajnie,że przyjeżdzacie do Wrocławia.Znowu polatamy razem.Widząc częstotliwośc i zaciętość naszych walk "Przy Kładce"przezornie zamówiłem u Pelikana dwie Tatchikawy bo jak tak dalej pójdzie to nie będę miał modelu na Wiosenną Bitwę o Wrocław :devil: .Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

Już jestem na forum. Model drugi już w drodze więc jestem ubezpieczony :evil: .

Treningi w przewie obiadowej codziennie przynoszą efekty. Treningi przy ulicy Jaworskiej, dla mnie bomba. Żona chce się przyłączyć wiec może niedługo mini zawody panie kontra panowie wypalą ;)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się SKIDAN zastanawiał kto będzie miał następny swój dzień i ..........wypadło na Skidana :mrgreen: . tyle tylko że miał niżej niż Marian.

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zwyczajowo Wowa DOSKONALIŁ obsługę CA+Przyspieszacz ale walczył OSTRO , że trzeba było wzywać POSIŁKI ze służb porządkowych :lol: .

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dzisiaj wygrali wszyscy, którzy przyjechali bo każdy lot podnosi umiejętności i poziom walk w aircombat ESA. Choć LEKKĄ przewagę chwilami miała WYGRYZIONA Tachikawa Wodza , ale któż by tam liczył te cięcia :jupi:

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazję pierwszy raz zetknąć się z ESA. Co prawda tylko jako bierny obserwator, ale żeby złapać bakcyla wystarczy ;)

 

Mam nadzieję że w niedługiej przyszłości uda mi się zmajstrować coś esapodobnego i podszkolić umiejętności na tyle żeby dołączyć do grupy, bo zabawa przednia!

 

Warto nadmienić o dzisiejszych testach imitatora odgłosów spaliny, jakie miały miejsce przy okazji zawodów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garsteczka zdjęć z dzisiejszej imprezki(:

 

konstrukcja która nie brała udziału w walkach (być może było to rozpoznanie, zwiad itp.)

Dołączona grafika

 

no i serpentynki, wiraże i wiele innych figur (: czyli to co tygryski lubią najbardziej:

Dołączona grafika

 

figura, która jeszcze z rok temu wydawała mi się niemożliwa do wykonania przez maszynę popularnie nazywaną śmigłowcem (helikopterem)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.