Skocz do zawartości

Su 29 1,6m -projekt CAD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy istnieje możliwość zamówienia samej wycinanki bez kabiny i maski?

Tak, w niedługim czasie będę zamawiał cięcie EDGE 540 to mogę zamówić Su. Co do kwoty to podam po wyliczeniu przez firmę wycinającą. Chwilę to potrwa bo jeszcze mi zejdzie z Edkiem z dzień nim go dam do wyceny a wolałbym dać razem z Su.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

z tego surowego kopyta wyszła taka ładna wytłoczka? czy trzeba było nad nim popracować?

 

zastanawiam się nad tym bo w niedalekiej przyszłości bede chciał razem z "instruktorem" zrobić urządzenie do vacu. jeśli masz już jakieś doświadczenie w tym mógłbyś podesłać nam kilka zdjęć lub dać dobrą rade jak najlepiej to wykonać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Szczepanowi wyszła taka :) Balsowe muszę pokryć laminatem i mikrobalonem przed tłoczeniem. Przy tłoczeniu Hipsu forma nie musi być wypolerowana na połysk. W przypadku tłoczenia kabin tak. Będziecie robić maszynę to Szczepan wie gdzie mnie szukać. Zrobię Wam mnóstwo fotek jak będzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wow:) Po prostu Sławek z nieba mi spadłeś z tym SU29 1.6m, a ja się miotam i szukam jakiegoś sensownego Yak-a 54 ARF pod ASP FS91AR

Zwłaszcza że samoloty są z wyglądu dość podobne.

 

Ale, czy przewidujesz wersję spalinową? Pod mój ASP ten SU29 byłby idealny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kabiny to ciężkawo bo nie mam jeszcze kopyta ale na upartego dopasowałby kabinę od Katany 1800, co do maski silnika to mogę Ci podesłać kopyta i sobie jakoś poradzisz. nie mam czasu na ten moment na bawienie się w takie prace. Kopyto kabiny pewnie zamówię ale nie wcześniej niż za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna niedogodność jest taka że model był zaprojektowany pod sklejkę lipowobalsową 2,6mm a tej już nie ma, natomiast jest 3mm ale to nie problem. Wystarczy przeszlifować elementy przed sklejeniem papierem ściernym najpierw o gradacji 60 a potem np.180 z obu stron. Oczywiście papier naklejony na drewniany klocek. Zresztą, ze sklejką to teraz loteria, arkusze mają z jednej strony formatki 2,8mm z drugiej 3,1 więc i tak trzeba dopasowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.