Skocz do zawartości

Jak wygląda kołek do gumy do holowania modelu f3j/m ?


GiulioN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, o to jak wygląda typowy wbijany do ziemi kołek do mocowania gumy do holowania modelu f3j/m ?

 

Model szybowca ma 2m rozpiętości, a guma jedna jest kupiona prawdziwa modelarskaz HK, a drugi zestaw mamy zrobiony z gumy do mocowania plandek w przyczepach tak na oko o średnicy powyżej 10 mm.

 

 

Mamy dwa zestawy gum i reszty holu, ale nie mamy pojęcia jaki wykonac do nich kołek do wbijania do ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie kołek do palikowania psów - wkręt . Sprawdza się doskonale.

 

Ja kupiłem taki;

 

http://allegro.pl/przerwa-w-treningu-wkret-do-palikowania-dla-psa-i1512801002.html

 

ale sporo taniej i kilka lat temu za 3,99zł

 

tu większy wybór:

 

http://www.twenga.pl/dir-Zwierzeta,Psy,Wkret-do-przywiazywania-psa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze strzały byly oparte na pręcie fi8mm 1m długości. Tego samego dnia, po lotach, trafiłem na informacje ze na zawodach/pikniku podczas strzału modelu pręt wyskoczyl z ziemi i zabil osobę w poblice... Od tego czasu montuje Naped moto w szybowcach a hol praktycznie nowy, jest na sprzedaz. Guma 8mm, 30m +100 m żyłki. Jak bys chcial to pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defektyzm?-a co to takiego?

Chyba chodziło o defekt.Nie wiem czy jest słowo defektyzm.Autorowi tekstu chyba chodziło o defekt, czyli uszkodzenie.Chodzi o to żeby nie siać paniki o to że pręty od namiotu czy podobne rurki, pręty są wadliwe i nie warto z nich korzystać. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.