Skocz do zawartości

Złotów. Serdecznie zapraszamy.


ahaweto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Straty - o dziwo żadnych :shock: choć wiatr momentami bardzo porywisty, potrafił sprawić problemy, chwilami było 7(słownie-siedem) modeli w powietrzu (jak w kombacie) :shock: :shock: :shock: , i to bez żadnego kontrolera ruchu powietrznego 8) . I w tych chwilach było widać profesjonalizm pilotów. W sumie to bardzo podziwiam zdyscyplinowanie kolegów-modelarzy-pilotów, mimo że 2,4Ghz były w ogromnej przewadze ( i nie było depozytu) to jak rodzynki w cieście trafiały się radia na 35Mhz a mimo to nie wydarzyło się nic przykrego związanego z zakłóceniami od sąsiadujących częstotliwościami nadajników.

 

Chociaż jak zobaczyłem Henia jak rozkłada koc, którym (ze względu na zimny wiatr) chciał się opatulić (widać to na zdjęciach), to pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to ,,że zbudował latający dywan,, który kolo już oblatał i teraz pokaże nim ekstremalną akrobację 8) , zakończoną dwukrotnym zwinięciem i rozwinięciem w locie :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję organizatorom za super imprezę! Pod każdym względem było rewelacyjnie!

Ps. czekam na zdjęcia Piotra K.

Oczywiście dorzucam swoje zdjęcia

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Pozdrowienia i WIELKIE DZIĘKI dla organizatorów i uczetników od bydgoskiej ekipy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............

 

Chociaż jak zobaczyłem Henia jak rozkłada koc, którym (ze względu na zimny wiatr) chciał się opatulić (widać to na zdjęciach), .............. .

Witam

Hmmmm... Henio ma przodków ze starego plemienia Indian i wie jak się zabezpieczyć przed zimnem :devil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakoś nie mogę zrozumieć o co chodziło tym którzy w mailach i Privach rozsyłali wiadomości odradzające przyjazd na tę imprezę. Oj panowie tak się nie robi.

Nie rozumie tylko osoby która bardzo zniechęcała do przyjazdu rozsyłając dziwne informacje o kiepskiej organizacji i lotnisku-kartoflisku. :crazy:

Proszę czytać post od początku. Impreza miała być zorganizowana w innym miejscu a tam były fatalne warunki. Pan Jan po bardzo dużych naciskach zdecydował się zmienić miejsce w ostatniej chwili na to na którym się spotkaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeszcze raz gorące podziękowania dla organizatorów spotkania oraz specjalne podziękowanie ode mnie i kolegów dla małżonki Adama za wspaniałe ciasta i inne smakołyki :D . Jak zawsze super. I parę fotek z imprezy.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo dziękuje, pierwsze moje spotkanie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, to pierwsza moja impreza tego typu.

Mam nadzieję że z każdą następną mój "arsenał" będzie coraz większy.

Chyba czas zabrac sie do pracy i coś samemu zacząć składąć, takie imprezy są wielce motywujące, aż się chce przysiąść nad czymś nowym, większym lepszym :)

Jeszcze raz pozdrawiam.

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak nic nie jest w stanie przebić KASZANKI p.Wojtka była wyśmienita :P (mniam) takie jest moje zdanie. Obserwując zainteresowanie przy grillu to o kaszankę trzeba było walczyć bo znikała w tempie przelatujących modeli :twisted: .

Co do kraksy mojego modelu przyczyna (uszkodzony odbiornik "zimny lut")tata pomorze mi go naprawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przyłaczam do podziękowań za organizację imprezy. Było świetnie!. Atmosfera spotkania super. Od strony specjałów kulinarnych - brak słów :D . Nagrałem krótki filmik ze skrzydła orła. Latanie stylem "zamiatającym" :P wyraźnie widać, ale też wiało trochę za mocno na spokojne latanie z kamerką takim ptaszyskiem. Filmik nakręcony właściwie już po oficjalnej imprezie. Bez widowni jakoś swobodniej się lata :lol:

[vimeo]

[/vimeo]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziękuję za tyle zdjęć i filmy,miałem co oglądać.

Widzę że impreza szybko się rozrasta.

Tak było w 2010

Dołączona grafika

By olowir at 2011-05-04

Zdjęcie pożyczyłem od horn3t

Dołączona grafika

By olowir at 2011-05-04

 

Heniu ,Twój PO-2 jest stary czy zbudowałeś nowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tego modelu widać cały kunszt modelarski, ogrom włożonej pracy i Mega-profesjonalizm Henia :shock: :shock: :shock: .

 

Dla nas było bardzo milo że tylu kolegów-modelarzy do nas przyjechało i dobrze się u nas czuło :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.